Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy olyan fiút hogyan kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan fiút hogyan kell bátorítani aki félős?

Figyelt kérdés
Mindig zavarban van, nem mer udvarolni. De amúgy viszont elég nagy szája van, szóval nem tűnik olyan félősnek...Lehet mégsem tetszem neki?
2010. máj. 23. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Tehát szerinted ha egy pasinak nagy a szája akkor tetszel neki?
2010. máj. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
honnan tudod,hogy tetszel neki?
2010. máj. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Méghogy a csajok nem mernek kezdeményezni... XD
2010. máj. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát mert keresi a társaságom, "belémköt" poénkodik, 2értelmű megjegyzéseket tesz. Pl egyik nap is azt mondtam neki, hogy "ááá nem akarlak feltartani" erre mondta, hogy "te engem nem tartasz fel" meg ilyesmik.

Szóval amúgy nagyszájú, de mikor beszélgetünk olyan csöndes lesz...

2010. máj. 23. 16:20
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy tényleg nem merek kezdeményezni, de már annyira idegesít, hogy nem történik semmi, csak az időhúzás, hogy gondoltam lépek valamit. Mert akkor legalább megtudom tetszem-e neki vagy nem.
2010. máj. 23. 16:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Te engem nem tartasz fel-és ez szerinted az,hogy tetszel neki? loOL hány éves vagy?
2010. máj. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szerintem tetszel neki csak fél lépni, és azért nagyszájú mert ezzel próbálja leplezni az önbizalom hiányát(vagy legalábbis nálam így volt hasonló helyzetben)
2010. máj. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!