Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak félős és azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak félős és azért nem szoros még a kapcsolatunk, vagy csak azért mondott igen, hogy ne bántson meg?

Figyelt kérdés

17 f vagyok és van egy lány ő 16 éves.

Már hetek óta kérdezgetem itt gyk-n,hogy elmondjam neki,ne mondjam stb.. És úgy volt,hogy szombaton mondnom el azaz ma :)

Ha elmondtam :)

Lementem hozz---> órán keresztül sétáltunk aztán leültünk egy padra beszélgetni. Ott egy jó 30 perc után meg fogtam a kezét és mondtam neki,hogy mi a helyzet.

Aztán most jön a rossz hír.

3 PERCIG NEM MONDOTT SEMMI AZZAL A KIFOGÁSSAL,HOGY EZEN GONDOLKODNI KELL

aztán

MONDTA H AKKOR IGEN.

Megfogtam megint a kezét és nem engedtem el addig amég nem jött a buszom és ő hagyta,hogy fogjam.

Az a furcsa,hogy volt,hogy zsebre tett a kezét amit előtte sose tett :S De volt olyan is,hogy elengedtem mikor átmentünk az út másik oldalára akkor elengedtük és ő nyújtotta félénken,hogy fogjam meg :)

Na szóval a lányt 1 éve ismerem és elmondtam neki,hogy amióta elsőnek láttam beleszerettem :)

És most jóban vagyunk meg minden talizunk is csak félek :/

Nem akarom,hogy bejelentse pár nap múlva,hogy mégsem akarja :( És nagyon félős a lány szóval még nem smedvézett. (mondjuk én se) Meg az is zavar,h 3 percet kellett várni a válaszra :S Ez gáz ? Arra gondoltam,ha többet talizunk ölelgetem akkor észreveszi,hogy szeretem és nem csak arra kell...


2011. márc. 26. 22:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hiába tartasz attól, ami leírsz. Nem volt jó húzás kiteríteni a lapjaid, de még kevésbé volt jó itt megkérdezni ezt, és a legrosszabb tanácsot megfogadni. De tanulni fogsz belőle, és szerintem még alakíthatod a helyzetet, csak legyél nagyon határozott a szándékaidat illetően.
2011. márc. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor most mit csináljak ?
2011. márc. 26. 22:43
 3/8 A kérdező kommentje:

És milyen lapokat terítettem ki ?

Nem értem mért kéne titkolnom bármit is ? -.-"

2011. márc. 26. 22:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyrészt, mindenkinek vannak titkai. A lánynak is. Másrészt, aki kevésbé szerelmes, az irányít a kapcsolatban, ennek pedig a férfinak kell lennie. Tehát ha bele vagy esve, a csaj az orrodnál fogva vezethet, ahogy neki tetszik. És valószínű, hogy észre sem veszed. Nem vagy hülye, hogy ezt ne vedd észre, emiatt aggódsz. Akkor is jelez az agyad, ha pl. szarnod kell.
2011. márc. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De én azt nem vágom,hogy mért jáccottam el a lapjaimat ?

elmondtam neki,h szeretem mert ez az igazság és szeretném ha tudná h innentől h lesz

2011. márc. 26. 23:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Én azt szoktam elmondani őszintén egy lánynak, ha olyan szexi, hogy legszívesebben helyben szétnyalnám, és utána úgy megbasznám hogy elesne a lépcsőn! Én ilyesmiben vagyok őszinte.

Ha minden válaszra visszakérdezel, nincs értelme, ha pedig úgy érzed jobban tudod, nincs szükséged megkérdezni.

2011. márc. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jólvan na... És igen tudom,mert érzem,hogy szeret csak nagyon félénk de attól félek,hogy dog mert gyors vagyok neki pedig én csak annyit kérnék h legyen vele semmit több
2011. márc. 26. 23:16
 8/8 anonim ***** válasza:

Jobb ha most megnyugszol..nálunk ez fordítva volt az elején,a barátnőm hitte azt hogy meggondoltam magam,pedig csak kellett 1-2 nap még megszokom..mert már régen volt barátnőm..1-2 nap múlva kiderül hogy tényleg szeret-e.

Vagy az is lehet hogy feszült.Próbáld meg oldottabbá tenni a hangulatot.

2011. márc. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!