Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 11 éve kell nekem, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

11 éve kell nekem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
11 éve rajongok, odavagyok, elepedek egy férfiért. 32 éves vagyok, ő 38. Sosem volt köztünk semmi, csak bámuljuk egymást 11 éve. Azóta megnősült, én férjhez mentem. Állandóan róla álmodom, mindig ő jár a fejemben, sokszor annyira felizgult vagyok miatta, hogy alig kapok levegőt. Rendszeresen látom, a munkahelyem mellett lakik. Mit tegyek, hogy ennyi év után végre elfelejtsem őt? Munkahelyet nem szeretnék változtatni.
2008. okt. 18. 21:17
 1/3 anonim válasza:

Hát én ha a helyedben lennék,probálnék nem tudomást venni róla tudom 11 év nagyon hosszú idő,de ott van a férjed koncentrálj rá.Ha megsimit vagy megcsókol akkor gondolj arra hogy mennyire szeret.Ha ilyenkor eszedbe jut a másik férfi rögtön gondolj a férjedre.Probáld mindennek a pozitiv oldalát figyelni,és nem a másik férfira gondolni.

Gondolj még talán arra hogy 11 év alatt nagyon sok minden történt és hogy mit szólna az ő felesége vagy a Te férjed.Nem is biztos hogy ő viszonozná valaha is az érzelmeid.11 év alatt lett volna rá alkalma,és ahogy kivettem a szavaidból nem tett semmit.Neharagudj nem akarlak megbántani de őszinte voltam.

2008. okt. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Abszolút nem bántasz meg, nagyon jó kívülálló tanácsát olvasni. Már mindent megpróbáltam, de sosem válik be semmi, erősebbek a vágyaim. Igazad van, tett volna már valamit ha vonzódna hozzám erősebben. Sokszor arra gondolok, ha egyszer megkapnám (ez nagyon hülyén hangzik) akkor könnyebb lenne. Szégyellem ám magam, mégha nem is tűnik úgy az írásomból.
2008. okt. 19. 14:07
 3/3 anonim ***** válasza:
szia! nem értem,miért nem kezdeményeztél te! Hogy a fenébe birtál ki 11 évet?? Atyaég....:O Én egy évet birtam csak ki hasonló helyzetben és utána léptem és milyen jól tettem!! Lépj,mert igy örök életedben szenvedni fogsz! Tedd meg és utána megnyugszol.
2009. szept. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!