Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok mellőzitek olykor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mellőzitek olykor a srácot, hogy hiányérzetet keltsetek benne? Vagy hogy ős is keressen?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy ha együtt vagytok, jó minden. Nevettek, jól érzitek magatok együtt. De van, hogy néha úgy tesztek, mintha szarnátok a srác fejére, csakhogy kicsit csipkedje magát?
2010. máj. 22. 14:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen van ilyen, legalábbi én ezt elmondhatom magamról.

L18

2010. máj. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs ilyen. Ha minden rendben van, akkor nem szarok a srác fejére, miért is tenném, ha jól elvagyunk? Ha nincs minden rendben, akkor pedig elmondom neki, mi nem tetszik, ő is elmondja nekem, megbeszéljük, és a holnapot már máshogy kezdjük... Szerintem ez így korrektebb, mint húzni a párom agyát, amikor nincs is semmi bajom vele! 20/L
2010. máj. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen ez szerintem is egy elég hülye dolog, de több lány szájából hallottam már ilyet, hogy olykor kéretik magukat....
2010. máj. 22. 15:07
 4/9 anonim ***** válasza:
14.59-es vagyok. Valószínűleg legtöbben azért teszik, mert nem érzik igazán, hogy a párjuk szereti őket. Ha nincs probléma köztük, akkor generálnak egy kicsit, mivel ha teper a srác, akkor megbizonyosodhatnak, hogy valóban szeretik még őket. Ezt szerintem jóval egyszerűbb annyival elintézni, hogy "szeretnék egy kicsivel több szeretet kapni", és még fölösleges feszültség sincs :)
2010. máj. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

vagy ezt csinálja velem egy csaj, vagy azért kerül és lök el magától, mert a barátjával akar maradni, akivel elég szarul vannak...elmondása szerint.


Talán azért volt mindez, mert én nem adtam jelét annak, hogy én is vele akarok lenni...


Elmondom neki, de talán már késő....egy hetet, egy szaros hetet késlekedtem, és lehet elveszítem..


Egy hét alatt sokminden változhat egy lányban, aki még azelőtt vonzódott hozzám?


Betudja beszélni magának, hogy nem is akar tőlem semmit?

2010. máj. 22. 15:45
 6/9 anonim válasza:
Ez azért van, hogy a lányok tudatosítsák magukban, h télleg kellenek a srácnak. Ezt nem szabad magadra venned, kivéve, ha gyakran csinálja ezt.
2010. máj. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
15.25 vagyok, be igen... Pláne ha egy kicsit lelkiismeretesebb típus. Ilyenkor azért dolgozik a tudat alatti, hogy "vágyom rá, de azért így mégsem kéne". Viszont így már kicsit átértékelődött az egész, azt hittem egy srác vagy, akit éppen hanyagol a barátnője. :) Így sok oka lehet. Lehet pl, hogy csak ami hiányzik a kapcsolatából, azt jó néha megkapni tőled, de ennyi, több nem kell... Lehet hogy jót tesz az önbecsülésének, hogy te is "oda vagy" érte, jó játszani veled, de ennél nem kell több... Lehet hogy tényleg rossz a kapcsolata, csak még sajnálja ott hagyni a srácot. Na mindegy, lényeg hogy ez azért így már kicsit összetettebb...
2010. máj. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó igen összetettebb. De hogyan lehetek én "jobb" mint a barátja? Hogyan tudom benne tudatosítani, hogy más vagyok, és hogy másként látok egy csomó dolgot?
2010. máj. 22. 16:24
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez attól függ... ha tényleg nem csak kedvtelésből volt veled, akkor csak mellette kell maradnod, beszélgessetek, hallgasd meg, egyszóval legyél jó barát (talán kicsit több, hogy azért érezze mit szeretnél), majd kialakul.

Ha csak azért kacsintgatott néha feléd, mert tőled megkapta azt amit a párjától nem, viszont a sok rossz mellett még szereti őt, akkor lehet hogy esze ágában sincs ott hagyni a srácot! Először azt kéne megtudnod, hogy valóban annyira rossz-e az a rossz kapcsolat, vagy csak azzal próbálta tartani benned a lelket, hogy a kisebb vitákból kicsit nagyobbat kreált... Utolsó voltam

2010. máj. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!