Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hiányérzetet mivel csökkentsem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányérzetet mivel csökkentsem?

Figyelt kérdés
Fülig szerelmes vagyok. Viszont a barátnőm egyre furábban viselkedik, már nem találkozunk 2 napja.. Mindig közbejött valami neki. Most otthon van de nem veszi fel a telefont, smsre nem reagál.. állítólag vendégek vannak.. Nagyon hiányzik.. mit csináljak:SSS ?? Az kizárt hogy elmenjek hozzá.. Ez hosszú történet miatt:S
2010. nov. 20. 20:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
úristen bele ne halj
2010. nov. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Mivel csökkentsd a hiányérzeted?

Hmm... A jobb kezeddel??? :D

2010. nov. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk enyhítsd azzal , hogy engem dobott pl a barátnőm és nagyons zeretem mégse tehetek semmit hogy visszaszerezzem...és nem is csináltam semmit, ami miatt kidobott, csak úgy.. örülj, hogy téged legalább szeret...2 nap nem találkozás még nem sok.
2010. nov. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én a ballal szoktam... :D
2010. nov. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De erre még rátetőzik hogy furán viselked.. olyan szakítás előtti:SS
2010. nov. 20. 20:31
 6/15 anonim ***** válasza:
Ujuj...figyelj ha visszahív vagy ilyesmi akkor nem kell aggódni... szakitás elötti... igen ez nekem is para deh kedveskedj neki...és ha látod h valamit akar mondani akkor inkább te szakits vele.. mert akkor van esélyed h visszakönyörgi magát... :D
2010. nov. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Facebookon beszélgetünk, ő telefonon meg én is ha nemvagyok gépnél, és így sms hatás.. írt hogy nem akar elveszíteni meg hogy nagyon belém bolondult ilyenek... csak fura:S:S
2010. nov. 20. 20:51
 8/15 A kérdező kommentje:
Amúgy , ilyet nem játszok hogy én mondom előtte.. megcsinálta már hogy egy napig :\ így írt meg tök fura volt élőbe aha.. semmi bajom.. nincs semmi.. hagyjál már.. aztán nap végén meg: el kell mondanom valamit - Mit?:O (ennyi volt vége..:S) - SZERELMES VAGYOK BELÉD...
2010. nov. 20. 20:55
 9/15 anonim ***** válasza:

ma 20:25:

Én azzal általában a zsepit tartom:DDDDDDDDDDDDD asdasdasdasdasasdasdasdasdadasdasd

2010. nov. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
engem erdekelne az a hosszu tortenet h miert nem mehetsz hozza,es segitenek neked. Beszelgethetnenk ha akarod! Nem nyomulni akarok csak beszelgetni,hat ha talalunk egyutt megoldast. Irjal privit,ha gondolod.:)
2010. nov. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!