Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rajtam kívül sokan maradtak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajtam kívül sokan maradtak otthon egyedül? Vagy csak én vagyok ilyen béna, hogy nem mentem ma semerre. Ilyenkor otthon mit szoktatok csinálni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 21:42
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Mentem volna bulizni, de fáradt is voltam, aztán összevesztem azzal, ki által meg lettem hívva a buliba, úgyhogy végül itthon ragadtam. Marad a How i met your mother nézés:D
2010. máj. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
Én se mentem el, pedig hívtak. Filmet nézek, tanulok a vizsgámra, netezek, olvasok a vizsgámra - kb. ezeket csinálom. Meg persze zenét hallgatok. Most a magányos, nem kimozdulós korszakomat élem.
2010. máj. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
De sokan készültök vizsgára, ...én is (:
2010. máj. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
én isitthon vagyk,reggel 5kor kelek,megyek dolgozni.de sík ideg vagyok,mert a barátom meg elment....és nem tudok aludni.áh,szar az egész.így gyakorizok egy kicsit.
2010. máj. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
Én is itthon lógok. a következő 3 napban tanulni fogok.:( 17/l
2010. máj. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
ááá ti is vizsga? nekem jövőhéten szabad... el se hiszem. Ja kedvesem otthon a szüleinél, én meg itthon penészedek. Zene, internet, lehet berakok valami filmet késöbb.
2010. máj. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
hát az nem jó:S szurkolok a vizsgázóknak ;) meg akik holnap korán kelnek hajrá;)
2010. máj. 21. 22:10
 28/41 anonim ***** válasza:
eszembe jutott a vacsora xD ... egy jó kis szórakozás lessz összehozni egyedül.
2010. máj. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
inkább segítek a vacsorában csak ne öljön meg az unalom magány:D:D ... néha úgy érzem hogy kezdek ettől megbolondulni :D:D vicces de egyben siralmas
2010. máj. 21. 22:14
 30/41 anonim ***** válasza:
áááh kicist messze vagyok... de szivesen fogadnám a segítséget.
2010. máj. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!