Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti örülnétek neki, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti örülnétek neki, ha a barátnőtök írna Nektek egy verset?

Figyelt kérdés

Komoly kapcsolatban vagyunk,Ő írt már nekem.:)

Csak nem tudom,hogy nem nyálas-e nagyon?:)


L/18


2010. máj. 21. 21:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
igen
2010. máj. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Igen
2010. máj. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
nem nyálas
2010. máj. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi,szerintem sem,de attól félek,hogy a "mai normák" miatt ez már túl csöpögős.:( Habár nem ez a lényeg.:)
2010. máj. 21. 21:06
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék...:O De vajon mikor fog nekem valaha is egy lány verset írni?:S soha.. ehh...


F/18

2010. máj. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Először meglepődnék, lévén hogy nekem még egyik barátnőm se írt, de örülnék neki.


üdv

2010. máj. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát... akkor úgy tűnik én kilógok a sorból, én valahogy nem tudnék a versel mit kezdeni. Szép-szép, jó-jó, örülnék is neki, de kb 1 percig, és aztán jön bennem a kérdés, h most ezzel mi a fenét csináljak? :S

22/F

2010. máj. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy mi a fenét csináljál? Hát őrizzed meg... amúgy meg gratulálok,hogyha egy olyan versnek csak 1 percig tudnál örülni,amit a barátnőd,akit ELVILEG szeretsz,a saját kezével írt... Akkor ennyi erővel dobjad ki a többi ajándékát is,mert most mi a fenét csináljál velük?!
2010. máj. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Jogos a felháborodás, elismerem, de sajnos nem tudok mit kezdeni vele. Tegyem vitrinbe, és hetente törölgessem róla a port? Javarészt itthon sem vagyok. :/

Mikor születésnapomkor megjelent 2 gombóc fagyival, nah annak örültem! :) Nekem ez jobban bejön. Nem mindenki egyforma. Bocsi!

2010. máj. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

öhhhhh de nyálas:O

én a helyedben nem tenném csak neked lesz rossz:( :)

3éve vagyunk együtt barátommal kb 20 ilyen kis levelet verset írtam neki és most az összes a fiók sarkában van

feladtam. hidd el nem fogja annyira értékelni mintha te kapnál egy ilyen kedves kis gesztust

2010. máj. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!