Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 12 éves vok van egy pasim....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 éves vok van egy pasim. Csókólóztunk nyelvesen és éreztem hogy felállt neki nem korai?

Figyelt kérdés
2008. okt. 17. 20:22
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
28%

:D ez igen.

Szerintem térj vissza a barbibabákhoz nem neked való még a pasizás.később bőven lesz időd a fiúkra. :)

2008. okt. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Nem ez volt a kérdés szerintem hogy korai e még vagy nem.

Az hogy feláll neki normális nem azt jelenti még hogy ő szeretkezni akarna.Azt a póló alá nyúlást meg próbáljátok meg megbeszélni mond neki hogy nem akarod hogy elsiessétek a dolgot.

2008. okt. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
hát nem korai mert tényleg nem lehet szabályozni hogy mikor legyen egy fiúnak merevedése.. hát hogy elfutottál az meg nagyon vicces :) de nem gond egyáltalán :) szerintem nyugodtan találkozhatsz vele újra. Maradjatok meg a csókolózásnál és ha megint a pólód alá akarna nyúlni akkor nyugodtan csapj rá a kezére :D
2008. okt. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Normális jelenség, ld. fentebbi válaszolókat. De ha adhatok egy tanácsot, egyelőre inkább a helyesírásod fejleszd, mert később nehezebb lesz pótolni a hiányosságokat (akadnek bőven!).
2008. okt. 18. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy elszaladtál. Inkább a sulira koncentrálj, mert még mindketten gyerekek vagytok a sexhez. Nem maradtok le semmiről, ha vártok pár évet. Amúgy ne érezd magad rosszul, mert ösztönösen cselekedtél.
2008. okt. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
7%

12 éwesen ilyeneken gondolkodni?-.-"

Szeex..Nahaggyuukmáár..Sztem fogalmas sincs mit takar ez a szó..Sokkal többet ám mint h a lyukadba benyomya..Ayánlom neked az áruházak yátékrészlegét,oda waló wagy.Elfutsz?Ayayy..Hiába leszek lepontozwa..10 éw múlwa yót röhögsz magadon:D

Ya és hozzátenném 15 wagyok,szal én se wagyok felnőtt,de wéleményem megwan.Am lehet h felált,csak azt a 10centit nem érezted meg:D:D:D

2008. okt. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
8%

Előző wálaszoló wagyok,elkalandoztam a wálaszírás közbe..Aztakartaam írni h nem hiszem h megérezted azt a 10 centit,szal sztem unatkoztál,azt írtál ide wmit..Ha meg igaz,akk én büszke lennék magamra a helyedbee:DDDD

Looollll:DDDDD

2008. okt. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
86%
Undorítóan írsz. És hülye vagy. (utolsó válaszadónak)
2008. okt. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
61%

A WOK az egy ázsiai edény és dupla W-vel kell írni.


Már viszket a picsátok és basznátok mint a nyulak tizenkét évesen amikor még írni sem tudtok?

2008. okt. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
70%
Mi a f.szért kell az ilyen kicsiknek már járniuk, csókolózniuk, meg szexelniük... Sose fogom megérteni. Húsz év múlva már az öt évesek is pasizni fognak. Ocsmány. :(
2008. okt. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!