Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki vissza akarja csábítani az exét? Nem gondoljátok, hogy nincs értelme?

Figyelt kérdés
Csak azért, mert sokszor olvasom itt, hogy újra akarják kezdeni. Miért nem keresnek újat? Egy jobbat. Meg általában nem is sikerül...Vagy tévedek?
2010. máj. 21. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt hogy sikerült :)
2010. máj. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És őszintén? Megérte? Akkor meg minek szakítottatok?
2010. máj. 21. 10:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is sikerült!!!!És sikerülne is bármikor, hisz ha bevetem a csáberőm a szerelmem és miattam akkor minden sikerül!
2010. máj. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék. Oké, hogy visszahódítani sikerül, de utána mi lesz. Gondolom egy idő után ismét előjönnek azok a problémák, amiken megbukott a dolog. Ha valamit egy kapcsolatban nem lehetet megoldani, akkor mitől lehet azt utána (szakítás után) jobban megoldani?
2010. máj. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs két egyforma eset. Változnak az emberek, minden változik. Simán lehet, hogy valakik összejönnek újra és még boldogabban, mint valaha.

Természetesen fontos, hogy a régi szakítás okát tisztázni tudják, ne merüljön fel újra, illetve ha ezt megtették, akkor soha többet ne rángassák fel a régi sebeket újra és újra.

Szóval egyértelműen nem kell kijelenteni, hogy igen lehet, és azt se hogy nem lehet. Minden eset más és más.

2010. máj. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is vissza akarom kapni az exem, mert a mi kapcsolatunk a távolság és időhiány kombinációjára ment rá úgyh szerintem még menthető csak meg kell oldani a problémát.

Amúgy sztem nincs lehetetlen h valaki úgy érzi hogy van még közös jövője az exével annak csak akarnia kell, hinni benne és sikerülhet!

2010. máj. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!