Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar valamit még tőlem?

Figyelt kérdés
Én még mindíg érzek vmit a volt pasim iránt igaz h csak két hétig jártunk de vissza szeretném kapni..és én szakítottam vele..mert nem foglalkozott velem az utobbi egy hétben..és most rájöttem h mégis kell nekem el se tuttam felejteni mert mindennap látom a suliba.De nem értem h miért viselkedett velem így..mert előszőr csak randizgattunk többször is tök jól elvoltunk tudtunk órákig beszélgetni meg együtt röhögni.és mikor elkezdtünk járni vmiért megváltozott..alig keresett egy hétig nem is találkoztunk és mondta h most minden összejött neki és h adjak neki időt..és én szakítottam vele..lehet h rosszul tettem? tegnap írtam neki msn-en és újra tök jól el tudtunk beszélgetni..ma pedig ő írt nekem.
2008. okt. 17. 18:00
 1/1 anonim válasza:
én is ugyanebben a hejzetben vok majdnemÍ!olvasd el ugyanitt a pátkapcsolatoknál,csak 1-2 oldallal arébb ezt a kérdést! ennyire befolyásolható vagy a haverja miatt lett ijen?
2008. okt. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!