Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólsz az olyan fiúhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólsz az olyan fiúhoz aki alapozza az arcát? ;D

Figyelt kérdés
van egy srác(exem) és ma kiderült,h az anyja reggel bealapozza a gyerek pofáját..nincs pattanása,semmi feltűnő bőrhibája,csak pár anyajegye. szerintetek normálkis XD? ti mit szóltok az ilyenekhez?
2010. máj. 19. 18:56
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
a mi emebrünk 14 éves és lósz@r sincs az arcán XD
2010. máj. 19. 19:49
 22/24 anonim ***** válasza:
hát figyelj! Akkor ő kivétel... lehet az anyukája mondta neki, hogy csinálnia kell! Az én barátom meg 21 éves, ő is használ alapozót, és mégsem b_zi, csak túl igényes, vagy nem tom, de hozzá lehet szokni. 18/L
2010. máj. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
nem tudom,a lányok dolga alapozni a bőrüket,meg én ugy vagyok h mindenkinek van bőrhibája itt a pattanásra gondolok,szoval ha egy fiu alapozza az arcát az furi,szerintem szokj le rola,hidd el a lányok sokszor nem azt nézik h kinek milyen a bőre,és az alapozótol nehezebben múlik e a pattanás!
2010. máj. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
hát lehet,hogy vagy én vagyok maradi, vagy nem sikerült valamit megértenem ,de az én meggyőződésem az, hogy egy férfi legyen férfias. Ne kenje a képét meg stb.,legyen szőrös és böfögjön,ne sírjon egy csöpögős filmen,aki nem férfias azt b.zizza le meg ilyenek. egyébbként tök mindegy h ruzsozza e magát vagy sem, ez az alapozó után már csak részletkérdés! Kövezzetek meg, de nekem ez a véleményem. Minden nő sír, hogy mennyire undoritó,meg primitiv meg mittom én,de akkor is , a férfi férfi legyen, a nő pedig nő!!
2010. máj. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!