Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólsz az olyan fiúhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólsz az olyan fiúhoz aki alapozza az arcát? ;D

Figyelt kérdés
van egy srác(exem) és ma kiderült,h az anyja reggel bealapozza a gyerek pofáját..nincs pattanása,semmi feltűnő bőrhibája,csak pár anyajegye. szerintetek normálkis XD? ti mit szóltok az ilyenekhez?
2010. máj. 19. 18:56
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
ez mennyire beteg dolog már, főleg ennyi idősen jézusom!
2010. máj. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

ma 19:05 kamuzol kisg enya...a w elárult!!hehe


nekem is volt sok pattanásom mégsem b.uzultam be!

2010. máj. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti: Honnan tudod, hogy hány éves?:DD
2010. máj. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
jaja, a kérdés jogos, de nem tük mindegy hány éves?? ha sminkeli magát akkor egy homogén
2010. máj. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Honnan tudod h kamuzok b+?? Tényleg kentem magam, de leszarom, inkább minthogy mindneki nézte volna a retkes fejem.
2010. máj. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen ismerősöm, ugyan emiatt használ alapozót. :D Véletlenül nem egy 19 éves srácról van szó? :D
2010. máj. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

arra értettem hogy kamuzol, h tavaly kented magad...mert sztem most is(erre mondtam a w-t) bocs, nem voltam egyértelmű


Én meg ugy vagyok vele, hogy pont le.s.z.a.rom,hogy ki mit mond,majd elmulik és kész! Meg járkáltam bevert szemmel is! És?? Akinek nem tetszik az bek...hatja bátran! Akko se sminkelem ki magam

2010. máj. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Jah mostmár értem bocsi a hurogásért. Mostmár nem kenem magam mert nincs mit szerencsére hála a Roaccutan nak.

Erős gyógyszer mint a lórúgás és drága de megérte!!:$

2010. máj. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
semmi gond...arcmimika nélkül nem lehet levágni elsőre,hogy mi számit poénnak és mi a komoly (ez a cset,email, gy.i.k.os kommentek átka)
2010. máj. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

attól szerintem hogy valaki használ alapozót még nem b_zi...

nem mondta senki hogy emellett a körmét is festi és a száját is rúzsozza. léteznek metroszexuális férfiak is, sőt olyanok is akiket zavarnak a bőrhibáik. nem tudom mi jogon ítélitek most el őket...

2010. máj. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!