Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így ez a lány? Vagy ez "tipikus" csajos húzás? 21F

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy én belezúgtam. és ő tudja. Korábban barátkozott volna, de most észrevettem rajta, hogy ős is vonzódik hozzám.

Persze lehet h tévedek, te tegyük fel vonzódik.


Szóval ha kettesben vagyunk, akkor az nagyon jó. Sőt, ő szokott írni és üzenni hogy találkozzunk, MSN-en is keres.


Ám ha társaságban vagyunk, suliban, kerül. Ha odamegyek hozzájuk, ő eljön onnan. Abszolút nem is beszélgetünk, nem keresi a társaságom.


Miért? Bizonytalan? Így akarja felhívni magára a figyelmet? Esetleg hol hiányzom neki, hol nem? Vagy ennyit fordult vele a világ 2 nap alatt, és már nem akarhat tőlem semmit?


Azóta nem beszéltünk, tehát én tuti nem mondtam semmi bántót...csak maga tudja, mi lelte...


2010. máj. 19. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
VELE beszéld meg. Mielőtt harmadszorra is megkérdezed...
2010. máj. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nálam is ez volt(csak nem voltunk sulitársak),aztán beadtam a derekam és jókat szexeltünk pár hétig...utána hirtelen 7hónapig nem keresett:DDD
2010. máj. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

félénk.

beszélj vele.

kapd el a suliban:D vagy utána.

2010. máj. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csináld te is azt, amit ő ha társáságban vagytok és várd meg mi történik.
2010. máj. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*társaságban
2010. máj. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Aztán ki tudja. Lehet totál félreértem, mit is akar tőlem. Bár elég nagy a kontraszt aközött, hogy van hogy kerül, van hogy keres.
2010. máj. 19. 19:01
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak félénk.

Mármint virtuálisan biztos bátrabb, felszabadultabb és olyanokat is mond (ír), amit személyesen nem mer, ezért lehet, hogy mikor élőben találkoztok egy átbeszélgetett este (délután stb.) után teljesen zavarban van előtted az előző napi beszélgetés miatt.

De a megoldás tényleg az, hogy beszélsz vele, mert mi sem látunk a fejébe.

L/23

2010. máj. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!