Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy biztos legyek benne, hogy tényleg szeretné?

Figyelt kérdés

A barátommal most tervezzük,hogy nemsokára eljegyez,én nagyon boldog vagyok,de rajta úgy veszem észre,hogy nem annyira ,mint talán én....nem azt várnám,hogy táncoljon örömében,de jólesne,ha kicsit látszana rajta,hogy fele annyira örül neki,mint én....

Ráadásul én hozztam fel ezt a dolgot,félek attól,hogy csak azért teszi majd meg,mert én szeretném,de én így meg nem akarom,szerintetek mi lehet?tényleg ennyire nem akarja?


2010. máj. 18. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges, hogy váratlanul érte a dolog, és ő még nem is gondolt ilyesmire, de megteszi, mert nem akar elveszíteni. Szerintem mondd azt neki, hogy lefújjátok a dolgot, és majd ha ő érzi, akkor majd magától eljegyez. Nincs ebben semmi különös, attól ő még szeret téged,ne ijedj meg. De a pasik már csak ilyenek. Nem lóverseny, ráértek, és úgy is boldog kapcsolatotok lehet. Szerintem értékelné ezt a pasid, és úgy érezné, ilyen csaj kell neki, aki nem akarja idő előtt befogni őt.
2010. máj. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Eh... ne fújd le, ha már sikerült elindítani. Mit gondolna akkor rólad?

De a házassággal majd óvatosabban, ügyesebben.

2010. máj. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem a legjobb, ha megbeszélitek....tudom, hogy a pasik nem szeretnek ilyenről beszélni, de azért ez eléggé lényeges kérdés, és jobb megbeszélni, minthogy esetleg az elrontsa a kapcsolatot, hogy "te rákényszerítetted"
2010. máj. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget,megbeszéltük.háliste minden rendben,talán csak én reagáltam túl,mert annyira fontos ez nekem,tudom nem esküvő,de nekem nagyon sokat jelent,szeretném ha egy gyönyörű nap lenne az életemben:)
2010. máj. 19. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!