Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én soha nem fogok szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én soha nem fogok szeretni senkit?

Figyelt kérdés

Még eddig sosem éreztem magamon azt az "igazi szerelemet".

Most is van barátom...kedvelem, de nem hiszem hogy szerelmes lennék, de ezt neki sem merem megmondani, mert akkor összetörne:(

Rajta érzem, hogy szerelmes...de én nem hiszem hogy képes vagyok rá...hogy bárkit szeressek.

Ha az vagyok, azt honnan tudom, hogy az igazi szerelem???

És szerintetek mit tegyek, hogy 'belészerelmesegyek'?? Jobban kedvelem mint egy barátot...de nem sokkal.Ez lenne a szerelem??



Egy elkeseredett 23 éves lány.:(


2010. máj. 16. 16:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom kit sajnáljak jobban.Talán a pasid...

Most,h már meg van a kellő tapasztalad,vagy szakítasz a pasiddal és kivárod,míg szerelmes nem leszel,de úgy igazán,vagy maradsz a hapsiddal az unalomban,aztán majd jól megcsalod.

2010. máj. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Főzős Laci ***** válasza:
100%
Ez csakugyan nem szerelem.Közöld a pasiddal könyörületesen,intelligensen,hogy mi a tényállás.Szakítani kell,mert úgyis jön a másik...A szerelem az amikor minden apró dolog boldogsággal tölti el a szívedet,amit csak meghallasz róla.
2010. máj. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
De annyira félek szakítani vele...mert mindig azt mondja, hogy én vagyok a mindene, és ha nem lennék vele akkor vége lenne...És, hogy ő nem fog mást találni helyettem, és hogy neki én vagyok a tökéletes nő...
2010. máj. 18. 20:23
 14/17 anonim ***** válasza:
Hát ha nem érzel iránta szerelmet, csak "kedveled", akkor nem hinném, hogy Te lennél számára a tökéletes nö. Ugyanezt müvelte velem , az exem 1,5 év után...ùgy éreztem mintha darabora hullottam volna...stb dolgok. Nem volt egy leányálom, szval inkább pròbáld Neki elmagyarázni a helyzetet. Az biztos, hogy rohadtul fájni fog Neki de.. ez nem az ö hibája.
2010. máj. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szexuálisan vonzódsz hozzá? Ha szexeltek fel tud izgatni? Van orgazmusod?

Ha nem, akkor lehet, hogy csak a másik nem soraiban kellene keresgélni..

2010. máj. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyszerű helyzetben. Érzed azt, hogy nem vagy szerelmes és annak érdekében, hogy az lehess, ki kellene lépni ebből a kapcsolatból. Viszont a pasid rajong érted és nem akarod őt megbántani.

Ülj le vele beszélgetni és légy vele őszinte. Szerintem ez a legjobb megoldás. A barátodnak biztosan fájni fog a dolog, de ez a legtisztább megoldás. Nem lesz semmi baja. Naponta ezrek szakítanak és jönnek össze, mégsem áll meg a világ. Ha öngyilkossággal fenyegetőzik, akkor sem a Te feladatod feláldozni magad, és egy életen át mellette maradni, mert ő ilyen gyenge.

Beszélj vele őszintén és nyugtasd meg, hogy később is számíthat Rád. Ez után pedig tölts egy kis időt egyedül és találd meg magad.

Járj nyitott szemel és találni fogsz olyan fiút (esetleg lányt), aki igazán vonzani fog. Aki lázba hoz az egyéniségével és boldoggá teszi a pillanataidat. Hidd el, érezni fogod, ha itt a szerelem. :)

2010. máj. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szakíts vele. Tudok én is aki ilyeneket mondott és mára más barátnője van.
2011. dec. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!