Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én soha nem fogok szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én soha nem fogok szeretni senkit?

Figyelt kérdés

Még eddig sosem éreztem magamon azt az "igazi szerelemet".

Most is van barátom...kedvelem, de nem hiszem hogy szerelmes lennék, de ezt neki sem merem megmondani, mert akkor összetörne:(

Rajta érzem, hogy szerelmes...de én nem hiszem hogy képes vagyok rá...hogy bárkit szeressek.

Ha az vagyok, azt honnan tudom, hogy az igazi szerelem???

És szerintetek mit tegyek, hogy 'belészerelmesegyek'?? Jobban kedvelem mint egy barátot...de nem sokkal.Ez lenne a szerelem??



Egy elkeseredett 23 éves lány.:(


2010. máj. 16. 16:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon átvágod a csávót, ez undorító. Undorító, hogy azért vagy vele, hogy valaki legyen melletted. Te társfüggő vagy, ez egy betegség, ami pszichológust igényel. Szerintem olvasd el Csernus Imrétől a nőt...
2010. máj. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

"Jobban kedvelem mint egy barátot...de nem sokkal.Ez lenne a szerelem??"


messze nem az. még csak plátói szerelem se.

2010. máj. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
én meg pont fordítva vagyok:S volt már pár barátnőm, mindet szerettem nagyon, de ők engem nem igazán. én azt kérdezem, fog-e engem szeretni valaki?!
2010. máj. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Próbáld meg lányokkal. :D
2010. máj. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
én is így vagyok vele..csak nekem nincs barátom.
2010. máj. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
meg nem is volt :/:/
2010. máj. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy vagyok vele, mint te, csak az én párom tudja, hogy nem vagyok szerelmes..

Szerintem a valódi szerelmet felismeri egyből az ember, és még nem olyan rossz a helyzet, csak 23 éves vagy. Sajnos nem tudom, mit lehetne tenni, hogy beleszeress, szerintem ezt nem lehet előidézni. Ha valaki persze máshogy tudja, ne habozzon közölni:)

2010. máj. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
46%
ha itt éled le az életed, rendes szociális kapcsolatok nélkül, akkor soha.
2010. máj. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyu...ha szerelmes az ember azt érzi, és nem próbálja előhozni...Dobd a csávót, hiddel nem forog kockán semmi, még nem vagytok házasok, de ha azok lesztek és aztán mondjuk 30 év után mondod el neki h bocsesz asszem nem szerettelek és nem is foglak, akk beüt a gebasz. Jobb előbb közölni, és akk most kiakad, letör, megminden de ha sokidő után tudja meg akkor bele is örülhet. Nem ő a párod, és lehet h sohasem találod meg, de hagyd meg neki ( a mostnai barátodnak) hogy őneki még legyen rá eélye meglelni az igazit. Mert egyértelmű hogy nem illetek össze. És ez már innentől kezdve önzőség lenne a részedről. Ne aggódj rád talál az aki hozzádvaló, csak ne parkolj le egy útvonal előtt, ami nem a célod.
2010. máj. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%
Gondolj csak bele milyen érzés lenne ha egész eddigi életedig azt hutted volna hogy az anyád szült, és ma kiderült volna hogy nem. Na ugye hogy nem lenne jó hazugságban élni??
2010. máj. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!