Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nem tudok senkit szeretni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem tudok senkit szeretni?

Figyelt kérdés
Sok pasi oda van értem, de vhogy egyik se jo. Ha vkivel jártam is, 1honapnál tovább nem birtam, mert nem szerettem.Szombaton buliba megismerkedtem egy nagyon aranyos fiuval. Nem volt olyan nyomulos mint a többi..Csak az a baj hogy nagyon messze lakik. Mert unokatesomnal voltam. Azota is csak ra gondolok. A lenyeg az hogy vágyom rá hogy valakit szerethessek. Nem jo igy..:S Valami baj van velem? Mért olyan pasik tetszenek akikkel vhogy lehetetlennek tunik?? :((( 15L
2010. aug. 23. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Én miért nem tudok szeretni?

Azért mert nem is akarok :)

2010. aug. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Olyan fiatal vagy még hogy felesleges sztem erre a kérdésre a választ keresni.De minden bizonnyal neked ez most fontos.Igy csak annyit tudok neked irni,hogy légy türelemmel,és meglátod,picit idősebb leszel,megtalál a szerelem is ;)
2010. aug. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs veled.Csak még nem tűnt fel az a fiú akiért igazán odalennél.
2010. aug. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mert... a külső nem minden?

Amúgy,

hidd el ha lesz egy srác aki közel áll majd a lelkedhez, tehát tudsz vele beszélgetni, nem untat, fel tud vidítani, és jó az ágyban szeretni fogod! :D


17/F

2010. aug. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hidd el én is úgyanígy vagyok. Én is sok srácnak tetszek, és aki meg nekem tetszik azzal sosem jövök össze(pontosabban az esetek 95%-ában). :(
2010. aug. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de nekem mindig az kéne, akit nem lehet.. :((((
2010. aug. 23. 22:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen szerencsétlen egyedek. Úgy tűnik, te is egy vagy közülük.
2010. aug. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez tipikus! A válasz egyszerű azért nem tudod öket szeretni mert tul könnyen megkaphatod öket és utánna már nem is érdekelnek annyira...épp ezért vonzodsz azokhoz akiket nem kaphatsz meg vagyis nem tul könnyen... ez ellen nincs mit tenni te ilyen vagy nem szereted a túl egyszerű dolgokat... neked egy iylen tipikus bunko pasi kell akit neked kell megpuhitanod :D ez kihivás is számodra és ha nehezen szerzed meg jobban ragaszkodsz majd hozzá
2010. aug. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja , az a baj h én tényleg ilyen vagyok :( de nem akarok ilyen lenni..
2010. aug. 26. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!