Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel lepjem meg a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lepjem meg a barátomat a 8. hónap alkalmából?

Figyelt kérdés
A barátommal ma vagyunk 8 hónaposak. Reggel már egy nagyon szép smsére ébredtem.:) Szeretném meglepni valamivel, még a mai nap folyamán. De sajnos egyelőre még Hatvanban van és viszonylag későn ér haza. Szeretnék ötleteket kérni tőletek... előre is köszönöm! (18/L)
2010. máj. 16. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
fozzél neki :P biztos éhes lesz mire hazaér.. srácok mindig éhesek :P nem tudom, h egy jó kis szexre mennyire lenne kedve, miután fáradtan haza jon, de hát te ismered :P de lehet, h orulne neki
2010. máj. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én meg Gyöngyösön :D

nyáron leszünk 2 évesek, szerintetek mit vehetnék ez alkalomból? f/19

2010. máj. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Majd egy kilencedik hónappal:D
2010. máj. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

általában sütni szoktam neki... szal az kilőve. milyen ötletetek lenne akkor ha nem találkozunk? :D

f/19: pl. vegyél neki vmilyen szép ékszert. karkötőt vagy nyakláncot...

2010. máj. 16. 15:40
 5/6 anonim ***** válasza:
még mondhatsz :) köszi
2010. máj. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
passz... nyiss róla egy másik kérdést :) egyébként rózsa(vagy olyan virág amit szeret) a minimum. Sztem
2010. máj. 16. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!