Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit érezhet? Ennyire befolyáso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet? Ennyire befolyásolható, vagy a haverja miatt van az egész?

Figyelt kérdés
1 honapőja összejöttem 1 fiuval.kedves,aranyos,hüséges és szeretetteljes...egy 7-en keresztül átjött hozzám minden nap,nem egy városba lakunk,de nem is messze,kb:17 km!meghívott hamburgerezni,bemutatott az anyukájának,én is bemutattam öt a szüleimnek!minden rendben volt!aztán ki kellez utaznia az iskolájával,angliába,meg párizsba,egy 7 ig volt oda!minden nap kaptam legalább 1 szép sms-t h szeretlek kicsim,nagyon hiányzol,szeretlek,imádlak csókollak,egyetlen kicsi csillagom... de mikot hazajött,nem hívott,se 1 sms,se semi,msn-en tudtam éppen vele beszélgetni 15 percet,de állitólag beteg volt,és inkább ment aludni,ezt ment még 1 hétig...én utána felhívtam,hogyí mi a baj,szakítani akar vagy miMmert miota hazajött le se sz*r engem!errefel kideröült,hogy az egyik haverja telebeszélte a fejét,hogy még bulizzanak,meg tanuljanak,és ne legyen most párkapcsolatuk,még fiatalok,élkvezzék ki az életet...mondtam,neki oké!aztán szakíto sms-t küldtem neki.nem reagált rá!most csináltam egy hamis msn-t meg myvippet és azzal faggattam ki,hogy van e most barátnöje,szerette e a volt barátnöjét stb.szeretett még szakításkor is!azt viszont hogy most mizt érez annnyit írt hogy most csak lóg össze vissza!anya meg mindenki látta a szemébe hogy szeret,én nekem nem volt szerelem 1-sö látásra,ugyhogy még azt se lehet mondani,hogy elvakít a szerelem!ö 17 éves(fiu) én 14 éves (lány ) vagyok!nagyon kérlek segítsetek...
2008. okt. 14. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen korban sajnos a fiatalok sokszor a barátaikra hallgatnak...még ha szeret is. Szerintem megérné vele megbeszélni élőben a dolgokat és megkérdezni hogy ha szeretett akkor mért hagyott ott... Mert ha valaki szerelmes akkor nem a haverjai a fontosabbak...
2008. okt. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tényleg nem szeretett igazán, ha a haverja mondott neki 2 mondatot, és ő affelé húz. De nagyon fiatalok vagytok még ehhez. Szakítós sms??? Ez nem olyan dolog, amit egy sms-el vagy egy msn-ezéssel el lehet intézni. Szerintem. Meg kell beszélni a dolgokat 4szemközt.
2008. okt. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!