Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt pasimnál maradt cuccaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt pasimnál maradt cuccaimat használja a mostani csaja (aki úgy néz ki, mint én) -normális ez?

Figyelt kérdés

Ő szakított 3 hónapja.Meg akartam vele szakítani minden kapcsolatot,nem is mentem el a cuccaimért.

Új munkahelyem van.Az új barátnőjével dolgozom együtt (ő nem tudja).Olyan külsőleg,mintha a testvérem lenne (haja,stílusa,minden!).Majdnem leestem a székről,amikor mesélte,hogy milyen rendes a pasi,vett neki köntöst,stb a lakásába(a leírásból és a közös köntösös képükből ugyanaz).Hab a tortán,hogy a csaj nekem panaszkodik,hogy nem engedi a pasi kidobni pl a vacak mozijegyet,ami hetek óta porosodik a polcán (mellesleg az első randis mozijegy volt,ő megtartotta és mindig kint volt annó a polcán).

Nekem kicsit zavaró a gondolat,hogy az én cuccaimban járkál az új nője(nem a cuccokon van a hangsúly).


2010. máj. 15. 17:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Te érezted laposnak vagy ő?
2010. máj. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Jujj, ez az új csajnak rohadt megalázó...

basszus...aki ismeri a sztorit, az előtt ott van szegény nő cikiben, hogy a pasija azt akarja, hogy majdnem szó szerint a régi barátnője bőrébe bújjon.

Ez a pasas szeret téged, nagyon is, ha még a tárgyaidhoz is így ragaszkodik...abban a csajban is csak téged lát/szeret.

Szerintem csak azért van vele, hogy felejtsen...

Szegény másik lány...én nagyon sajnálom

2010. máj. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

szerintem a pasinak egyszerűen csak ez a típus tetszik, a cuccaidat meg lusta volt kidobni. törődj inkább a mostani kapcsolatoddal. gondolom, hogy legyezgeti a hiúságodat a dolog, még ha nem is vallod be magadnak, de szerintem sokkal többet látsz az ügybe, mint kéne.

az egyedüli gáz dolog, hogy a mostani barátnőnek tudtán kívül ez tök megalázó, de ez is csak arra mutat, hogy ez egy tök érzéketlen pasas, és nincs az egész dologban semmi nosztalgiázás. foglakozz a jelenlegi barátoddal, a volt barátod már nem szeret, de valószínűleg a jelenlegi barátnőját sem szereti igazán.

2010. máj. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!