Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt pasimnál maradt cuccaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt pasimnál maradt cuccaimat használja a mostani csaja (aki úgy néz ki, mint én) -normális ez?

Figyelt kérdés

Ő szakított 3 hónapja.Meg akartam vele szakítani minden kapcsolatot,nem is mentem el a cuccaimért.

Új munkahelyem van.Az új barátnőjével dolgozom együtt (ő nem tudja).Olyan külsőleg,mintha a testvérem lenne (haja,stílusa,minden!).Majdnem leestem a székről,amikor mesélte,hogy milyen rendes a pasi,vett neki köntöst,stb a lakásába(a leírásból és a közös köntösös képükből ugyanaz).Hab a tortán,hogy a csaj nekem panaszkodik,hogy nem engedi a pasi kidobni pl a vacak mozijegyet,ami hetek óta porosodik a polcán (mellesleg az első randis mozijegy volt,ő megtartotta és mindig kint volt annó a polcán).

Nekem kicsit zavaró a gondolat,hogy az én cuccaimban járkál az új nője(nem a cuccokon van a hangsúly).


2010. máj. 15. 17:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ez de beteg...
2010. máj. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
nem normális
2010. máj. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Valamiért úgy szakított, hogy közben még érez irántad valamit. Ez gyanús... A szakításotok indoka publikus? Mert akkor érdekelne.


Amúgy nem, nem normális. Viszont abból, hogy az emlékeidet igyekszik megtartani és kb az új csaját is olyanra akarja faragni, mint Te...


Sajnálom szegény srácot.


20F

2010. máj. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a pasi még mindig szeret..erre utal az, hogy megtartja a cuccaidat.. ráadásul a csaja úgy néz ki, mint te és a ruháidat hordja.. áá.. szerintem a pasi még mindig szerelmes beléd. te szereted ? miért szakított ?
2010. máj. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
A volt pasid egy skót, és nem csak hogy veled megjátszotta magát most kb ugyanezt csinálja a másik lánnyal is. Ez egy köcsög kis nagyképű képmutató f@szkalap.
2010. máj. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Gáz, de nagyon. Sztem is rád akar emlékezni. Én lehet, felhívnám a srácot, hogy most hogyisvanez?
2010. máj. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én pedig fognám és elmennék a cuccokér, és a csaj meg megnézhetné a pasiját,hogy eltűntek az állitólagos "ő cuccai"...
2010. máj. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
sztem csak bebeszéled magadnak
2010. máj. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem beszélem be magamnak,mert már van új kapcsolatom és tényleg minden közös dolgot töröltem,stb.Én lennék a legboldogabb,ha nem lennék ilyen kínos helyzetben.

A lány rendes és nem is akarom,hogy tudjon a dologról(kínos lenne a munkahelyemen is,ő régebb óta van ott...)

Szakítás oka : ellaposodott a dolog.

A lány tényleg hasonlít rám, többen is megjegyezték már.Hátulról össze is kavartak.

2010. máj. 15. 17:47
 10/13 anonim ***** válasza:

"hátulról össze is kavartak"


ez mekkora magas labda XD

2010. máj. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!