Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz lenne megpróbálni? Ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne megpróbálni? Ezzel elronthatok mindent?

Figyelt kérdés

Van a suliba egy csaj aki tetszik és már dumáltunk is párszor a szünetekbe ja meg egyszer délután is taliztunk.De ott sajna nem próbálkoztam :/

Na a kérdés az lenne hogy gáz lenne ha suli 20 perces szünetébe (1.)megfognám a kezét és a szünet végén megpróbálnám megcsókolni?

Mert igazából ezen a héten nemigen beszéltünk mivel nehéz hete volt és minden szünetbe tanult :(

És igazából félek hogyha nem lépek a végén még lecsapná a kezemről valaki.Ja és hétvégén nem tudom elhívni sehova mert koleszos és ilyenkor inkább otthon akar lenni...

Na szerintetek megpróbáljam?Ja és mit nézzek rajta hogy tudjam hogy ő is akarná-e?


2010. máj. 13. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:

először is: tudod, hogy tetszes-e neki egyáltalán ? mert ha igen és ő is vágyik arra, hogy megcsókold, akkor nem fogja érdekelni, hogy kihajt még rá..

ha tetszes neki megpróbálhatod..de azért szerintem nem a suli a legjobb hely..

hány éves vagy ?

2010. máj. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

18 és igazából nem tudom eldönteni hogy tetszek-e neki.Ha velem van mondjuk gyakran mosolyog, de az a baj hogy tudom hogy még mindig érez vmit a volt faszija iránt.


Amúgy szerintetek akkor legyen inkább csak kézmegfogás és puszi a végén?

2010. máj. 13. 19:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Te ha ez bejön te leszel a világon az első akinek sikerült. Ennél azért kicsit többet kellene vele beszélgetni, randizni. Érted?
2010. máj. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem is.. próbáld meg tudni, hogy tetszesz-e neki.. menjetek talizni vagy valami.. finoman érintsd meg ilyenek.. puszi is még elmegy. de többet ne, ha nem tudod, hogy hogy reagálna-e rá
2010. máj. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem ne.. elijesztheted.. inkább hívd el valahova, délután, úgyis koleszos, szal mindenképp ott van ahol a sulid.. és délután biztos ráér ;)

bár holnap már nem tudod, mer péntek és megy haza.. így kénytelen leszel várni hétfőig.

2010. máj. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem jobban járnál, ha nem az első szünetben, hanem a harmadikban egyszerűen rávetnéd magad, letépnéd a ruháját, és szó nélkül megerőszakolnád. Sőt, ha közben a haverjaid lefognák, még jobban akarna majd téged. Szerintem, az első és a második szünetben forgasd a nyelvtenkönyved, és próbáld kiszúrni a helyesírási hibáid a kérdésedben.
2010. máj. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nos én nem szoktam ilyet kérdezni... de te amolyan gyökér vagy? :P
2010. máj. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!