Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az nagyon égő, ha a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon égő, ha a barátomnak nagyobb a melle, mint nekem? ő gyúr, de nem olyan rondára, én meg 75a vagyok. Szerintetek égő vele lennem pl strandon? Ahol amúgy, a csajokkal szemezget.

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 14:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

nem ego!!!!!

es egy ket pillantas normalis es ertheto, de ha allandoan ezt csinalja, elhiszem h zavar. :-|

2010. máj. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem baromi égő. Egy pasineak ne legyen nagy melle. Ha meg gyúrással mégnagyobb lesz, az különösen gusztustalan.
2010. máj. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

csak azért járok vele, mert eddig minden barátomban csalódtam, és ő az első aki korrekt velem, és félek nem találnék mást, mert annyi "béna" pasi van, vagy ha nem az, ,akkor hűtlen, meg sorolhatnám

szóval úgy érzem ő az egyetlen, akivel majd gyereket akarok, csak olyan rossz, hogy tetszeni akar másoknak, miközben engem "lenagyorrúz" meg ilyeneket mond, de szeret.

2010. máj. 13. 15:35
 14/17 A kérdező kommentje:
amúgy meg azt nem engedné, hogy szilikonnal feltöltessem, de azt se, hogy szőke legyek, meg szexi, de ilyen csajokat addig stírol, míg az észre nem veszi
2010. máj. 13. 15:37
 15/17 anonim ***** válasza:
Akkor ebben a kapcsolatban nem is ő a szemét, hanem Te. Attól, hogy vki megnéz másokat, még lehet szerelmes. De te nem vagy az, csak áltatod. Ez mire jó?
2010. máj. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

én szeretem őt csak olyan rossz, hogy mellette nem tudom magam szépnek érezni és ez nagyon de nagyon megvisel! ráadásul rá is tesz egy lapáttal, mert mindig ezt érezteti velem, hogy nem én vagyok a tökéletes nő, másokat leseget, ráadásul ő meg helyes

most ezért fog tönkremenni a kapcs?

2010. máj. 13. 15:58
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

menj le egy edzőterembe, vegyél aerobik órákat, majd amikor mész az elsőre, és kérdezi hogy merre mész, mondod hogy aerobikra. Megkérdi miért, akkor azt mondod hogy jön a nyár, és alakot formálsz. Ha nem tetszik neki, mondd azt hogy ő meg kondizik, neked mért ne lehetne aerobikozni?!


idéznék tőled: "mert annyi "béna" pasi van, vagy ha nem az, ,akkor hűtlen"


Azt meg hogy érted, hogy béna pasi? Szerintem pont akkor béna egy pasi, ha hűtlen. Vagy a külsejére érted hogy béna? Inkább keress egy aranyos pasit, aki nincs elszállva magától. Attól hogy kicsit visszafogottabban csajozik valaki, vagy nem elég magabiztos, még nem béna!

2010. máj. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!