Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek, ha a felesége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha a feleségetek egyre telhetetlenebb és hisztisebb lenne?

Figyelt kérdés

Egyszer már megégettem magam egy pénzéhes nővel, elváltam, de talpra álltam anyagilag. Akkor megfogadtam, hogy soha többé nem fog egy nő sem kihasználni. Eleinte a mostani feleségemmel sem volt semmi gond, hasonlóan gondolkodtunk az anyagiak terén, és a függetlenségünk is megmaradt a házasságban. Mára viszont kezd megint hasonló irányba fordulni a dolog. Jól élünk, mások boldogok lennének, hiszen megvan mindenünk. Családi ház, tengeren túli utak évente, stb. De nekem nem az anyagaik számítanak, nem akarok jobb autót, nagyobb házat, csak boldogan élni egy olyan valakivel, aki szeret. Ő viszont most kezd egyre telhetetlenebb lenni, ami nekem nagyon rosszul esik. Amikor pedig szóvá teszem, még ő van megsértődve. Nem figyel rám, és ha vita van, csak úgy lehet kijönni belőle, ha kitalálok valamit, amivel magamra vállalhatok valamit. Akkor megnyugszik és minden rendben egy darabig. Ő képtelen bocsánatot kérni, egyre kevésbé veszi észre, hogy nekem mi esik jól és mi nem. Tudja, hogy nekem a lelki dolgok mennyire fájnak, és úgy érzem, hogy ezzel keményen visszaél. Nem bírom ki, hogy napokig ne érjünk egymáshoz, duzzogjunk. Az élet olyan rövid, miért kell elrontani hülyeségekkel, amikor boldogok is lehetnénk. Kétségtelenül határozott vagyok sok tekintetben, és nem hagyom, hogy papucsot csináljon belőlem, de ez nem jelenti azt, hogy itthon ne tennék meg mindent, ne segítenék be a házimunkákba. Úgy érzem, ha ráhagynám nagyon hamar még rosszabb lenne.

Mit tanácsoltok, mit tehetnék, hogy ne menjenek el rossz irányba a dolgok.


2017. ápr. 4. 09:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

miben nyilvánul meg a telhetetlensége?


24F

2017. ápr. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%

Remélem, írtatok házassági szerződést, és nem fog ez a nő is kifosztani.

Mert itt egyedül az lesz a megoldás, ha kivágod, mint macskát szrni.

Persze meg is várhatod, míg keres ő egy másik gazdag palit, aki elkezdi kefélgetni, és ő lép le, de akkor ő nyert.

2017. ápr. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Úgy gondolom, hogy minden ember jobbra vágyik, előbbre szeretne jutni az életbe, és ha ehhez keres maga mellé egy partnert, akkor azt élettársnak-házasságnak hívják. Akkor van a baj, ha a problémákat kizárólag az egyik fél generálja és másik pedig megoldja. Nincs annál könnyebb dolog,mint a felmerülő problémákat a másik nyakába tolni és utána számon kérni azt. Minden egyes alkalommal amikor ilyen veszekedés bontakozik ki közöttünk a párommal azt mondom, hogy itt a gyeplő, vegyed az irányítást és csináld magad, majd a végén én fogom kritizálni a munkádat....persze soha nem teszem. Ha nem veszi észre magán, hogy folyamatosan balhézással inkább árt mint használ,akkor ott nagy baj van.

Azt tudom tanácsolni, hogy ilyenkor lépjél vissza és add át a területet neki, valószínűleg még mérgesebb lesz,majd belátja, hogy egyedül nem képes megcsinálni és akkor visszavesz egy lapáttal. Ha pedig egyedül mindenre képes, legalábbis ezt hiszi,akkor veheted a sátorfádat,mert akkor ott többet helyed nincs. Ha valamit bevállalsz azt csináld meg rendesen, ha elakadsz, kérjél segítséget vagy ha nincs hozzá tehetséged hívjál szakembert, de ne tűrjed hogy manipuláljon vagy kioktasson. Ha nem tisztel Téged, akkor egy megtűrt ember leszel a családban, a szavadnak semmi súlya sem lesz, Te sem akarod ezt.

40F

2017. ápr. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőm /én is nő vagyok/,felépíttetett egy 120 nm-s kacsalábon forgó,csili-vili palotát a férjével,a gatyájuk ráment.Rögtön jött a gyerek,és a barátnőm rájött,hogy nem elég nagy a ház :D Addig hisztizett,míg ki nem bővítették. Ahogy ez befejeződött,megint kezdte,hogy ez így nem jó....A férje nagyon jó arc,türelmes,és tényleg mindent megad a családnak,de itt volt az a pont,amikor azt mondta,hogy ha a barátnőm megint építkezni akar,akkor ő elválik,mert elege van az egészből. Mondtam a barátnőmnek,hogy vigyázzon,mert az állandó elégedetlenkedésére rámehet a házassága. Azt válaszolta,hogy tudja hol a határ,most egy ideig kussol....
2017. ápr. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Egyre?

Ez egy negatív dolog. Amint jelentkezik egy, ki kell neveltetni belőle. Ha hagyod negatívumok erősödjenek, gondolkodnod lenne érdemes, elérj oly tudatállapot, hol nem hagyod ezek létezhessenek.

2017. ápr. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Még most szabadulj meg tőle.
2017. ápr. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerencsére írtunk házassági szerződést. Ő albérletből költözött hozzám, lényegében semmije nem volt. Nem várom el, hogy hálás legyen azért, hogy ilyen körülmények közt lakhat, de az nagyon rosszul esik, hogy egyre telhetetlenebb kívánságai vannak. Már nem vagyunk fiatalok, nekem gyerekeim is vannak és a nyugdíjas éveimre is gondolnom kell, ezért más dolgokra tartom fontosabbnak elkölteni a saját pénzem. Viszont így meg úgy néz ki, mintha sajnálnám tőle. Nem erről van szó, és nem is létszükségletre kell. Pont ezért is fáj nagyon, mert most már annyi rossz tapasztalatom van, hogy képtelen vagyok elhinni, hogy létezhet nő, aki nem a pénzéért szeret egy férfit, és akkor is vele maradna, ha baj lenne. Az első feleségem után volt pár futó kapcsolatom is, de mindegyiknél ugyanezt éreztem, ezért nem is bonyolódtam mélyebben bele. Pedig nekem nagyon fontos, hogy szeretetben élhessek valakivel, fontos a testi kapcsolat, de ezt csak akkor tudom élvezni, ha tudom, hogy mindez kölcsönös szereteten alapul. Most nagyon magam alatt vagyok, kiábrándultam az egész emberiségből, mert azt látom, hogy az összes nő csak érdekből létesít kapcsolatot és ez nagyon reménytelenné tesz.
2017. ápr. 4. 14:20
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sok nő megértő lelki társra és közös vonzalomra vágyik csak....a kérdés az, hogy te miért nem találod meg őket? Nem lehet hogy nagyon a külsőségekre mész? csak egy tipp...
2017. ápr. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem mentem a külsőségekre egyáltalán. A feleségemen van egy kis túlsúly is, stb, átlagos nő, de nekem tetszik.
2017. ápr. 4. 18:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Pedig, magamat is beleértve, nagyon sok barátnőm van, elvalt, szingli, önálló anyagilag, aki egy kedves férfira vágyik csak. Mi sem találunk olyat....Miért van ez?
2017. ápr. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!