Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Telefon vagy szex? Miért?

Figyelt kérdés

Hat hónapja vagyok együtt a barátnőmmel. Érdekes dolog történt, vagyis inkább roszuleső dolog.


Tegnap szeretkeztünk, épp lovagolt rajtam, amikor megcsörrent a telefonja. Kezébe vette a telefont, hogy kinyomja... gondoltam. DE nem: felvette, leszállt rólam, és elvonult beszélgetni. Azt sem tudtam, hogy mi van... Meg most se.

Nem hiszem, hogy unalmas vagyok az ágyban, mert eddig minden alkalommal volt orgazmusa (nem ő mondta, éreztem félreérthetetlenül), változatos a szex is, jó a kapcsolat, szeretjük egymást (én őt biztos).


Vártam rá 10 percig, de csak beszélt... Nagyon magamba zuhantam, úgyhogy elmentem vezetni "kicsit" (Bp-Győr-Bécs-Bp-Gyöngyös-Eger-Gyöngyös (Sástó)-Miskolc-Bp) és gondolkodtam. Persze közben csörgött néhányszor a telcsim, ő volt és kérdezte, hogy hova tűntem... :S


Mikor ma délelőtt hazaestem, akkor nekemtámadt, hogy időben hazajöhettem volna, halálra aggódta magát értem. Nem válaszoltam, szóra se méltattam. Kinyögte aztán könnyek között, hogy az exbarátjával beszélt, és hogy ne haragudjak, blabla-blabla. Azt is elmondta, hogy az exbarátjába (aki kihasználta testileg, lelkileg és pénzügyileg) totálisan bele volt zúgva és hogy engem is szeret nagyon, meg szerelmes is, de őt másképp szerette. Szerintem jobban, ezt mondtam is, de tagadja.


Össze vagyok zuhanva. Mi lehet az igazság? Lányok, mikor másznátok le egy telefon kedvéért a barátotokról? Valakinek hasonló tapasztalat?


2008. okt. 12. 22:39
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
89%
Kivételesen ismét egy csaj, aki nem bír elfelejteni egy jó arc exbarátot, aki kihasználta minden módon, ahogy csak lehet... Azt hiszem ilyenek után sajnos nálam is lapát jönne, valószínűleg egyből azután, miután elmesélném neki, hogy ez milyen aranyos dolog volt tőle. Ha nekem vki elkezdene regélni az exbarátjáról ráadásul, hogy őt mennyire szerette, de persze engem is, de máshogy... eléggé kiborítana. Hajrá azért, remélem észreveszi, hogy milyen hülye volt.
2008. okt. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
89%
Ez azért durva.Tényleg lapát..Ilyet megcsinálni és főleg sex közben de amúgy is ha az exével telefonálgat akkor már ott baj van sztem.Elsőnek azért ülj le és kérdezd már meg ,hogy mit beszélget az exével és miért titkolózik elötted erre azért kiváncsi lennék majd ,hogy milyen választ ad.
2008. okt. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
ja, és konkrétan a kérdésre válaszolva: nekem mindig be van kapcsolva a telefonom; de szexet csak akkor hagynék abba csörgésre, ha az egyik szülőm lenne, mert ők nem szoktak már 9 után zavarni, szal tudnám, hogy valami nagy baj van. egyébként senki másnak nem venném fel, az első csörgés után némitanék.
2008. okt. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon ocsmány dolog volt tőle.még ha valami fontos hívás lett volna!de még akkor is gáz.hát még így.nagyon tisztelem azt benned,h.nem pakoltad össze a cuccait és raktad ki,mert én tutira ezt csináltam volna.de minden ember más.

Szerintem ezzel nagyon megalázott téged,és ha szeretne,ezt nem tette volna meg veled...

2008. okt. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Az éjjel egy órányi beszélgetés után elköltöztettem az exéhez... Volt nagy meglepődés az ex részéről az ő részéről meg nagy sírás-rívás. Kemény éjszaka volt.

Hogy szereti, az nyilvánvaló, legyen akkor így. Nekem elegem lett belőle.

2008. okt. 13. 07:05
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Én srác vagyok, de egyszer én is felvettem a telefont, igaz pöttyett más indokból, a csaj aki hívott, világnagy perverz és beszélgetésünk közben néha rákérdezett, h pontosan mit is csinálunk :)

Bnőm egy picit az elején meglepődött, de aztán mondta, hogy igazából fel kéne háborodnia, de tetszett neki a helyzet :)

2008. okt. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
86%
Ja amúgy meg nők valóban ragaszkodnak ahhoz, aki tud uralkodni rajtuk... Ilyenek biológiailag, kell nekik valaki, aki fölöttük áll. Persze a vérfeministák más tészta.
2008. okt. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez undorító dolog volt a barátnőd részéről, de nagyon helyesen döntöttél. Szóba többet ne állj vele, mert megint csak kihasználna. Igazából csak a szexért volt veled és nem másért. Ne hasson meg a könnye, mert az úgyis csak átlátszó színjáték. Találsz majd magadnak egy másik sokkal rendibb csajt, nem egy ilyen undorító lotyót.
2008. okt. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
A többiek már mindent elmondtak előttem. Lapát.
2008. okt. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

azthiszem, én mást irok, bar nem tudom, ez mennyire segit. én vagyok a lány, és tobb, mint 10 eve jarok a parommal (férjemmel :)).

nalunk is volt olyan, hogy a párom szex kozben felvette a telefont (jó, őt nem az ex barátnője hivta), mert ő ilyen mindent kontrolláló, mindennek a helyén kell lennie fajta.


én is zokon vettem, es eloszor magamban kerestem a hibat (most azert tenyleg, eleg ize dolog, nalam kikapcsol a vilag, meg se hallottam volna azt a fránya telefont), de mindenki mas, és elfogadtam, hogy o ilyen.


es tudom,hogy szeret,nagyon regota szerelmesek vagyunk egymasba, es persze, nekem is vannak olyan dolgaim, amit meg o nem szeret, de elfogadjuk egymast.


a te esetedben kicsit mas a helyzet,nem tudom mennyire vagy szerelmes a baratnodbe (ha nem vagy, akkor lapát), ha szerelmes vagy, és ő is, akkor szepen elmondod, hogy ez teged nagyon zavar, és szeretnéd, ha megszakitana minden kapcsolatot az exével, és tudod, hogy nem szép dolog ez a vagy en vagy o, de neha ilyen az elet, es rakenyszerul az ember, mint peldaul most.

es ha nem tud donteni, az regen rossz, mert a donteskeptelenseg meg a rossz dontesnel is szornyubb, és te egy olyan baratnot szeretnel, amilyet megerdemelsz, hogy te vagy neki a minden, az elso.


es nezd meg hogy reagal, mikozben beszelsz vele, az is sokat elarul.

2008. okt. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!