Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Telefon vagy szex? Miért?

Figyelt kérdés

Hat hónapja vagyok együtt a barátnőmmel. Érdekes dolog történt, vagyis inkább roszuleső dolog.


Tegnap szeretkeztünk, épp lovagolt rajtam, amikor megcsörrent a telefonja. Kezébe vette a telefont, hogy kinyomja... gondoltam. DE nem: felvette, leszállt rólam, és elvonult beszélgetni. Azt sem tudtam, hogy mi van... Meg most se.

Nem hiszem, hogy unalmas vagyok az ágyban, mert eddig minden alkalommal volt orgazmusa (nem ő mondta, éreztem félreérthetetlenül), változatos a szex is, jó a kapcsolat, szeretjük egymást (én őt biztos).


Vártam rá 10 percig, de csak beszélt... Nagyon magamba zuhantam, úgyhogy elmentem vezetni "kicsit" (Bp-Győr-Bécs-Bp-Gyöngyös-Eger-Gyöngyös (Sástó)-Miskolc-Bp) és gondolkodtam. Persze közben csörgött néhányszor a telcsim, ő volt és kérdezte, hogy hova tűntem... :S


Mikor ma délelőtt hazaestem, akkor nekemtámadt, hogy időben hazajöhettem volna, halálra aggódta magát értem. Nem válaszoltam, szóra se méltattam. Kinyögte aztán könnyek között, hogy az exbarátjával beszélt, és hogy ne haragudjak, blabla-blabla. Azt is elmondta, hogy az exbarátjába (aki kihasználta testileg, lelkileg és pénzügyileg) totálisan bele volt zúgva és hogy engem is szeret nagyon, meg szerelmes is, de őt másképp szerette. Szerintem jobban, ezt mondtam is, de tagadja.


Össze vagyok zuhanva. Mi lehet az igazság? Lányok, mikor másznátok le egy telefon kedvéért a barátotokról? Valakinek hasonló tapasztalat?


2008. okt. 12. 22:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
húúú ez tényleg gáz. Én soha nem venném fel a telefont miközben szeretkezek a párommal. Nagyon durva, ha a volt pasija miatt téged faképnél hagy szex közben, ráadásul ennyi ideig. Szerintem beszélj vele, kérdezz rá mi volt ez. Talán igaz, hogy szereti az exbarátját még mindig. Ha engem kihasználna ilyen csúnyán egy fiú, utána biztos nem állnék szóba vele, nemhogy ilyet tegyek. De tényleg beszélj vele és tisztázzátok, hogy akkor most ki iránt mit érez. És nyugodtan mond el neki, hogy ez nagyon szarul esett neked.
2008. okt. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

te aztán szépen bejártad az országot. :)

komolyra forditva a szót, ez igy nagyon nem oké. exért szexet abbahagyni... gáz. szerintem nagyon nincs még elfelejtve az az ex. én a helyedben leülnék beszélgetni a barátnőddel, hogy ilyen még egyszer ne forduljon elő, különben lapát.

2008. okt. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Azt hiszem lapát... Mondtam neki, hogy rosszul esett, de nem nagyon hatotta meg láthatóan... Csak könyörög, most is. Én meg már a másik lakásomban alszok ma :(
2008. okt. 12. 23:02
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Az elmondottak alapján azt hiszem lapátra tenném, nekem a szívem törne össze ha ilyesmi történne.
2008. okt. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
88%
első vagyok, az hogy nem hatotta meg, hogy neked szarul esett, az is azt bizonyítja, hogy az ex iránt többet érez. Ne haragudj, hogy ezt írom! Ha én ilyet tennék (bár nem tudom elképzelni) utána az a minimum, hogy elég rendesen elszégyellném magam és lelkifurdalásom lenne.
2008. okt. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Tutira kidobnám a csajt a francba, hát ne hogy már az ex fontosabb legyen....:S

Amúgy meg ha már szexelek a pasimmal akkor lap, hoggy a telefont kikapcsolom!

2008. okt. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
végre, jó látni egy határozott embert. te is tudod, hogy lapát, és hiszel is a népnek, nem pedig "de én szeretem, és annak ellenére, hogy megcsal, ő is szeret, még biztos meg lehet menteni a kapcsolatot". annyi ilyet olvasni itt...
2008. okt. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Elég csúnya dolog volt,amit csinált.Nem is értem,hogy miért nem lehetett a telefont kikapcsolni vagy nem felvenni.Az ex valószínűleg még nagyon fontos neki(szereti is még ugy tünik)Nem is tudom lenne e értelme ezt még megbeszélni.Amíg ő nem zárja le a múltat végérvényesen,addig valószínűleg ez ugyanígy menne ezután is.
2008. okt. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez komoly! Velem is megtörtént csak azzal a külömbséggel hogy én nő vagyok és a pasim telefonja csörgött.Éppen a csúcsra jutásom idejében csörgött az a szar! Megvárta a pasim még magamhoz térek /3mp/ és ő is felvette!!!!!!
2008. okt. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
88%
Az előző vagyok: Azt hittem agyvérzést kapok.....
2008. okt. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!