Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi a nagyobb bűn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a nagyobb bűn egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

A) Ha egy férfi idegen nőkkel beszélget telefonon, vagy facen, amiről a párja nem tud. Kibeszéli a kapcsolatukat, a párjáról panaszkodik, olyanokat mond idegen nőknek, hogy "Bárcsak téged ismertelek volna meg előbb", és hasonlók. Viszont élőben nem találkoznak soha.


vagy


B) Ha egy nőnek vannak férfi barátai, akikről a párja is tud, viszont néha belefér egy könnyed kis flört, amiről azért már nem számol be olyan részletesen.


Szerintetek mi a rosszabb?


2017. márc. 26. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Hát, egyik sem szép dolog, de mindenképp az első! (A)

Szerintem a magánéletet nagyon nem idegen nőkkel kell megbeszélni, sőt, még ismerősökkel sem! Ezek a dolgok nem másra tartoznak!

2017. márc. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Elfajultság,kapcsolatbeli állapotuktól, szóval e dolgok helyzetétől függ.

Mindkettő tud százszorrosszabb lenni mint a másik.

Mindkettő ugyanúgy régen halott kapcsolatban létezhet.

2017. márc. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A


Ja, és nemek lényegtelenek, oda sem kellett volna írni.

2017. márc. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az első a rosszabb.

De legnagyobb bűn, ha nincs szex:)

2017. márc. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%
Kb. ugyanaz a kettő, az első csak azért számít nagyobb bűnnek, mert a férfi csinálja.
2017. márc. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%

Hát nemtom utolsó, én direkt elképzeltem a nemek fordítottjával is a két szitut, de az elsőt akkor is súlyosabbnak találom, akár férfi, akár nő csinálja. Azért egy-két bók v mosoly, laza flört ellenkező nemű barátokkal (és itt a hangsúly, hogy barátokkal= a kapcsolat és a határok egyértelműek, senki nem akar semmit a másiktól) nem ugyanaz, mint komolyabb érzelmi közelségbe kerülni vki mással, akivel nem mellesleg bizalmas, senki másra nem tartozó dolgokat oszt meg a kapcsolatáról/párjáról...

Persze ha a "barátok" meghatározásba az az xy is belefér, aki két éve csorgatja a nyálát a páromra, esetleg már ki is kezdett vele... stb., az megint más szitu, én a barátokat itt szó szerint vettem.

2017. márc. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges osztályozgatni, hogy melyik súlyosabb, mivel mindkettő szakítóok lenne számomra.
2017. márc. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az A nagyon ronda. De nekem nem azért amit írtak, hogy kibeszél. Érdekes, hogy ez nőknél máshogy van, de nekem az az elvem, hogy csak olyat mondok, amit nyilvánosan is vállalok. Ez a része egyáltalán nem érdekel. Hanem mert nem akar velem lenni, és ezt - nekem - nem is mondja meg.


A B-ben semmi rossz nincs. Aki szerint egy kis flörtölés ártalmas, az szerintem betegesen féltékeny, szerencsére nem vagyok ilyen. 38F

2017. márc. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kendrazoltan ***** válasza:

Azért arra kíváncsi lennék, mitől rosszabb egyik, mint a másik...kiönteni a lelked idegeneknek egy virtuális felületen, akikkel mellesleg flört is van (mert a "bárcsak téged ismertelek volna meg előbb" bizony simán ide tartozik), vagy úgy flörtölgetni valakivel élőben (értsd: fizikai kontaktus), mint ha nem is lenne senkije...


Én inkább azt mondanám, hogy ha mindenképp választani kellene, inkább legyek A helyzetben...inkább savazzanak, mint letagadjanak...attól szerintem nincs megalázóbb...

2017. márc. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kendrazoltan ***** válasza:

Ahham, asszem felületesen olvastam a kérdést...ha olyan barátok, akikről a párja is tud, akkor nyilván ők is tudnak a párjáról, ergo tiszta a helyzet....a baráti hülyéskedést én inkább csipkelődésnek nevezném...azzal valóban semmi baj nincs, asszonykáb barátaival is amikor egy társaságban vagyunk, megy a csipkelődés, jómagam is jókat röhögök rajta...


Viszont ehhez valóban az kell, ahogy valaki korábban írta, hogy valóban mindenki barátként tekintsen a másikra és érezzék a határokat...ha ez adott, akkor mindenki tiszteletben tart mindenkit, ennyi...tehát az első válaszom módosítanám a pontos olvasás után:


Egyértelműen A, a B opció bőven egy hétköznapi barátság keretein belül marad

2017. márc. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!