Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon már tényleg csak barátko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon már tényleg csak barátkozni akar, vagy mindez "duma", és érez még vmit irántam?

Figyelt kérdés

Először a lány vonzódott hozzám, most én hozzá. Egyéb okokból, de főleg, mivel van barátja, inkább barátkozna. Viszont szakítófélben vannak.


Eljátszottam, hogy 1-2 napig nem kerestem, sem személyesen, sem MSN-en, és ahogy reméltem, ő keresett engem ma.


Sőt, délután egy darabig együtt is mentünk. És ami nekem az egészből lejött, hogy fontos neki, mit gondolok róla.


Ha komoly témáról dumálunk, mindig elnéz másfele, vagy bohóckodik, nem mer a szemembe nézni.


Azt mondja jól érzi magát velem és szeret velem lenni.


Most akkor?


2010. máj. 11. 19:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Te tudod, mit teszel. Én javaslatot tettem a tapasztalataim alapján.

Ha úgy érzed, hogy nem alázod meg magad, és téged kielégít a kapcsolat jelenlegi szintje, akkor folytasd.

2010. máj. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!