Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon már tényleg csak barátko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon már tényleg csak barátkozni akar, vagy mindez "duma", és érez még vmit irántam?

Figyelt kérdés

Először a lány vonzódott hozzám, most én hozzá. Egyéb okokból, de főleg, mivel van barátja, inkább barátkozna. Viszont szakítófélben vannak.


Eljátszottam, hogy 1-2 napig nem kerestem, sem személyesen, sem MSN-en, és ahogy reméltem, ő keresett engem ma.


Sőt, délután egy darabig együtt is mentünk. És ami nekem az egészből lejött, hogy fontos neki, mit gondolok róla.


Ha komoly témáról dumálunk, mindig elnéz másfele, vagy bohóckodik, nem mer a szemembe nézni.


Azt mondja jól érzi magát velem és szeret velem lenni.


Most akkor?


2010. máj. 11. 19:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Apám... te vagy a pasi, ne tökölj már!


Kérj randit.

2010. máj. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Így van, lépj!

Csak aztán vigyázz mert a csajok akaratlanul is szívatják a srácokat ezzel a szakítós dologgal, hogy "de olyan jó ember és ő volt az első és bla-bla-bla..." és elég nehezen szakítanak. Szóval kitartás.

2010. máj. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az biztos,hogy kedvel,de hogy érez-e mélyebbet is?Talán maga sem tudja...
2010. máj. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

szerintem sem. Mármint kijelentette hogy barátkozna, de szerintem ahogy ő viselkedik velem, az nem barátkozás. Tudom miylen az amikor 2 haver/barát együtt van és dumálnak. Na mi totál nem olyanok vagyunk, pedig vannak lány barátaim.


Idegenkedünk egymástól, zavarban is van, vagyunk...szal...elég érdekes barátság ez...

2010. máj. 13. 21:33
 5/11 anonim ***** válasza:
Zavarban attól is lehet,hogy érzi a vonzalmadat,és nem tudja hogy viselkedjen...
2010. máj. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem be akarja magát biztosítani arra az esetre, ha dobja a pasija. Mi az hogy ha komoly dolgokról beszéltek, akkor elhülyéskedi az egészet? Meg néz mindenhová, csak feléd nem?

Hát nem tudom...ez elég érdekes. Amúgy meg nem hiszem, hogy csak úgy haverkodás céljából beszélget veled, ill. keres.

Szerintem gyerek még nagyon ez a csaj, már eleve az is ezt mutatja, hogy bambulázik össze-vissza, mikor a "nagyok" dolgáról van szó.

2010. máj. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez itt egy jó példánya a könnyen félreérthető lányok egyikének. Mosolyognak, kedvesek, figyelmesek, megölelnek, hozzádbújnak. Sajnos nem egy iylennel találkoztam. Az embereknél nem mindig ugyanott van a határ barátság és párkapcsolat között. Sajnos egy-két pofáraesés után én ezt szűrtem le.


Állítsd konkrét válaszút elé! Vagy kidobja a pasiját és rád koncentrál vagy pedig hanyagolod őt.

2010. máj. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A csajjal én úgy viselkedem, amiből sztem leszűri, hogy én továbbra sem barátkozni szeretnék...elég egyértelmű utalások, kiírások MSN-en, a viselkedésem....amiket mondok és ahogy mondom...és mégis keres, és szervez közös programokat...
2010. máj. 14. 10:04
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne építs arra, hogy keres, meg hogy közös programokat szervez. Tapasztalatból mondom, mert szinte ugyanilyen helyzetben voltam.

Én válaszút elé állítottam. Azt mondta, hogy nem tudja, hogy mit akar és nem áldozza fel a több éves se veled, sem nélküled kapcsolatát értem. Ezt elfogadtam és hanyagoltam őt. Kellett pár hónap, amíg kivertem a fejemből, de megérte.

Nem szabad egy olyan lány után futni, aki (tudatosan vagy csak tudtán kívül), de kihasznál. Azzal, hogy reagál a jelzéseidre, esetleg bátorít és nem teszi lapátra a pasiját, fiúként megaláz téged.

Még mindig azt mondom, hogy nála több belefér a barátságba, mint nálad és te ezeket a jeleket érted félre.

Légy határozott és bírd döntésre. Ha kell egy-két hét haladékot adhatsz.


Ha nem ezt teszed, akkor te szépen lassan beleszeretsz, ő meg élvezni fogja a rajongásodat, de csak barátként fog rád tekinteni. Szerintem egy fiúnak sem ez az álma.

29/F

2010. máj. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

De ha nem adok alapot arra, hogy "megalázzon"? Mármint most úgy csinálom, hogy nem lógok a nyakán, nem keresem, nem futok utána...


Most fusson ő utánam

2010. máj. 14. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!