Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pár hete ismertem meg osztályt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hete ismertem meg osztálytársak vagyunk. Én már kezdek beleszeretni és tudom hogy ő sem közömbös irántam! Keresi a társaságom stb. Arra vár hogy én lépjek? Vagy csak barátkozni akar? Ja és van barátja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. okt. 4. 02:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha van barátja akkor valószínűleg csak kedvel és nem érez többet irántad... szóval ne éld bele magad... gondolom azért keresi a társaságodat mert jó fej vagy és barátkozni szeretne.

Ha valami komolyabbat szeretne azt úgy is észre fogod venni de tényleg éld bele magad mert pofára eshetsz nagyon. Ha egy kapcsolatban van akkor jobb ilyen szempontból békénhagyni... esetleg ha szakítanak akkor bepróbálkozni...

2008. okt. 4. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sokan élnek úgy kapcsolatban, hogy nem boldogok benne de nem lépnek ki addig, amíg egy másik kapcsolat ki nem alakul. Elég szánalmas de így van.

Szóval... a fene se tudja, hogy mit akar.

Kérdezősködj tőle, hogy hogy vannak a barátjával. Beszélgessetek erről a témáról. Ha boldogan és lelkesen mondja, hogy minden rendben náluk (akkor sem biztos, hogy így van) de akkor egyelőre barátkozik és csak tudat alatt gondol másra. (én nem hiszek a férfi-nő barátságban)

Ha panaszkodik vagy bizonytalan akkor van esélyed, hogy valami a barátságon kívül is alakulhat köztetek.

Hozzáteszem, a kérdésed alapján elsősök vagytok közép- vagy főiskolán. Ilyenkor elég gyakori, hogy a félénkebbek keresnek egy önállónak, talpraesettnek látszó "támaszt" és az érdeklődés csak addig tart a másik felé, amíg ők maguk bele nem tanulnak az iskolai dolgokba.

2008. okt. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mint szakértő... Pontosan ez a helyzet az én környezetemben is. A lány a "barátnőm", azért idézőjeles, mert azzal a fiúval kezdett ki, miközben ott van a barátja, akivel már majdnem kialakult köztünk valami. Most mondhatom, hogy érzem magam, 1 éve tepertem érte, már éppen ott tartottunk, hogy osztálykirándulás során összejövünk, erre ott helyben elmondtam neki, és mit csinált? Ráhajtott. Az a különbség köztünk, hogy ő odaadja magát 2 nap alatt, a fiú meg azt szerette bennem, hogy küzdeni kell értem. De sajnos ez most már lényegtelen, pedig én még mindig úgy érzek a fiú iránt, immár 1,5 éve.


Az illető lány reakciói: hihetetlenül csábos pillantásokat küld felé, egyszerűen flörtöl vele, pedig ott voltam végig mikor fölrtölt, olyan témákat hozott szóba, amik egyértelműen a szerelemre utaltak, tehát többször is ki akart térni a fiú és közte lévő kapcsolatra. A barátjába már rég nem szerelmes, arra vár, hogy a fiú bevallja neki, hogy szereti.

Ha valamit poénkodik a fiú (mert abban nagyon jó), akkor ő nevet fel a leghangosabban, közben a vállához ér, vagy felhozza hogy épp hastáncolni jár, egyszóval mindent elkövet, hogy bebiztosítsa magának a terepet.

Állandóan odamegy hozzá, ha feltűnik a terepen, keresi a szemkontaktust.


Ez szomorú, de mit tehetnék... Ezek után ugyanolyan jóban vagyunk. Habár miatta tört össze a szívem.


Tehát... ha bármit észlelsz a felsorolt reakciók közül, akkor valószínű, hogy téged akar, és a barátjával már megromlott a viszonyuk. Figyeld a nézését, ahogy rád néz, egyszerűen bele van írva a lány szemébe, ha csak barátkozik vagy éppen szerelmet keres.

2008. okt. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!