Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan beszéljem rá a barátoma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljem rá a barátomat, hogy engedje meg, hogy levágassam a hajamat?

Figyelt kérdés

Nem akarja megengedni:S

Vállig érő egyenes hajam van, olyasmit szeretnék, mint Eszenyi Enikőnek, égy úgy hordanám, hogy kicsit "fell van állítva"-->nem punkosra

Szerintem nőies lenne:)


Hogyan győzködjem, hogyan érveljek??


Előre is köszönöm!


2010. máj. 11. 19:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
19:31 Ott a pont!!!:D:D:D Ennyi
2010. máj. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem sem rá kellene várnod, vágasd le aztán kész.

Igaz én fiú vagyok de úgy ismerkedtünk meg hogy hosszú hajam volt aztán hopp egy nap levágattam, aztán hopp fél évre rá befestettem és nem szólt semmit, elfogadott és szeretett úgy is.

2010. máj. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Titokban nem akarom, mert csak felesleges vitához vezetne:S

Inkább jó érvek kellenének!

2010. máj. 11. 20:07
 14/19 anonim ***** válasza:
78%
De milyen érvek?? Minek kellenek azok? Felnőtt nő vagy, saját akaratod van. Az anyádnak engeded, hogy bele szóljon az életedbe?
2010. máj. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
még csak 16 vagyok!:s
2010. máj. 11. 20:55
 16/19 A kérdező kommentje:
most közölte, ha le merem vágatni, szakítani fog
2010. máj. 11. 20:57
 17/19 anonim ***** válasza:
73%
Ha ez a kapcsolatotok alapja hogy hosszú hajad van, vagy rövid, akkor jobban jársz ha nem alapozol rá sokat:S
2010. máj. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
86%

Ú viszont ha ezzel zsarol, az jót sajnos amúgy sem jelenthet. Érvelhet azzal, hogy imádja a hajad, amikor hosszú, neki így tetszel, mert így szeretett beléd..stb. De azzal, hogy ha nem az van, amit ő akar, akkor szakítani fog? A hajad miatt? Ha ezért komolyan szakítani akar, akkor viszont ott egyéb probléma is lehet. Másrészről ez hosszabb távon ijesztő, mert akármikor ha valami nem úgy lesz, ahogy ő szeretné, akkor szakítással fog fenyegetni?

Tudod mit, szerintem most már csak azért is vágasd le, és ha emiatt tényleg szakít, akkor az a fiú ennyit is ért és akkor ne bánkódj!

2010. máj. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt komolyan gondolja akkor nem szeret. Azért is levágatnám.
2010. máj. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!