Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan beszéljem rá a barátoma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljem rá a barátomat, hogy engedje meg, hogy levágassam a hajamat?

Figyelt kérdés

Nem akarja megengedni:S

Vállig érő egyenes hajam van, olyasmit szeretnék, mint Eszenyi Enikőnek, égy úgy hordanám, hogy kicsit "fell van állítva"-->nem punkosra

Szerintem nőies lenne:)


Hogyan győzködjem, hogyan érveljek??


Előre is köszönöm!


2010. máj. 11. 19:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
hát nehogy ő mondja már meg, hogy milyen legyen a hajad. azt csinálsz vele, amit akarsz, a tiéd :D
2010. máj. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
Sehogy. Munka vagy suli után bejelentkezel a fodrászhoz, levágatod oszt csókolom. Akkor már mit tud csinálni?
2010. máj. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
35%
Nem értek veletek egyet. Gondolom egyedülállók vagytok...Nekem érdekes számit a barátom vélemény.
2010. máj. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%

rosszul gondolod. Több, mint hat éves kapcsolatom van, és még sosem kértem engedélyt semmihez sem. A párom engem szeret, nem a hajamat, nem a hosszát vagy a színét. Ha szeret, akkor mindenképpen tetszek neki, ha meg nem, hát megszokja.


19:10-es voltam

2010. máj. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%

Hát először is az a Te hajad:) szóval elvileg el is van döntve, azt teszel a hajaddal, amit szeretnél.

De ha nagyon izél, akkor megmondhatod neki, hogy ha hosszú hajjal szeret, akkor röviddel is fog, és hamar megnő, ha nem tetszik, és különben is miért ne állna jól? ha szép az arcod, nincs az a frizura, ami ne állna jól:)

2010. máj. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
41%
Nekem két éve van barátom...és nagyon sokmindenben kikérem a véleményét és ő is az enyémet! Tekintettel vagyok arra amit szerete és amit nem! Nekem pl. azt szereti h hosszú a hajam...biztosan szeretne rövidebb hajjal is de ő neki pont a hosszú haj a gyengéje amugy meg én is azt szeretem ha hosszú a hajam :)
2010. máj. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%
Persze, majd a barátomtól fogok engedélyt kérni, hogy levágassam a hajam. 8 éves kapcsolatban vagyok, 4 éve házasok is vagyunk, és soha sem volt gondja a férjemnek, ha változtatni akartam a frizurámat, vagy esetleg más színre festetni a hajamat. Mindig azt mondta, hogy ha én jól érzem a bőrömben magamat, akkor ő is. Neki még ha zsák lenne rajtam is szeretne, persze elmondja, hogy ez nagyon jó vagy a régi jobb volt, de az én döntésem. Fogod magad elmész a fodrászhoz, és kész. Én sosem értettem amikor egy csaj, jaj megkérdezem a barátom és ha nincsen akkor kit kérdez meg? Saját önálló stílusod kell hogy legyen, amit vagy elfogad vagy nem.
2010. máj. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%
Ha egy új frizura miatt nem szeret többé,akkor elárulom, eddig se szeretett...ha meg nagyon nem tetszik neki,mondd,hogy majd megnő újra.
2010. máj. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
45%
Sehogy. Azt teszel a hajaddal amit amit akarsz. Mit csinál ha megteszed megver vagy elhagy?
2010. máj. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%
Na tudod mikor hagynám ezt egy pasinak! Nekem is mindig mondja, hogy ne vágassam le a hajam mert neki a hosszú tetszik. De kit érdekel? Oké jólvan felfogtam, neki az tetszik. Nekem meg nem, és mivel az én hajam azt csinálok vele amit akarok.
2010. máj. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!