Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy álljak bosszút?

Figyelt kérdés

A barátom elhagyott és a legnagyobb ellenségemmel jár, aki ráadásul a munkatársam és minden nap látom, amikor jön érte munka után.

Mit tegyek amivel megkeserítem az életüket? A csajjal már kiszúrtam (ő még nem tudja), de a pasit mivel tegyem tönkre? Apró gonoszságok már megvoltak.


2010. máj. 11. 14:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
36%

És szerinted a csaj kislánya megérdemli? Könyörgöm, ő nem tehet arról, hogy az anyja ekkora ribi!

Magadra meg remélem büszke vagy, mert tönkretetted egy kislány életét! Nem ártana néha gondolkodni is pl belegondolni a tetteid következményeibe? Hány éves vagy? 14? Mert az értelmi szinted alapján ezt nézem ki belőled!

2010. máj. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
53%

Kicsesztél egy kisgyerekkel, aki majd nem tud enni, mert az anyjának nem lesz munkája.GRATULÁLOK te ostoba!

És tudod mit? Ők attól még együtt fognak lefeküdni, szeretni fogják egymást, te meg egyedül fogsz megfőni a saját kis keserű levedben. De meg is érdemled! Te tehetsz róla, hogy elhagytak, és de jól tették! A vesztes te maradtál te szánalmas idióta!

2010. máj. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
nah mondok vmit... nem a csaj a hibás mert a pasi valszeg azért feküdt és Jár vele MÉG most is mert vmi van benne ami benned NINCS ÉS NEM IS VOLT! ha nekem lenne egy barátnőm akit tiszta szívből szeretnék és tudnám h ő kell nekem akár milyen playmate cica jönne pucéran akor sem fküdnék le vele mert tudnám h a barátnőmben minden megvan:)
2010. máj. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
59%
szánalmas vagy ezzel azt nyered el hogy a kislányt nem tudja miből majd eltartani és végül elveszik az anyjától és intézetbe kerül csak temiattad!
2010. máj. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
50%
Csiklandozd meg a heréit egy láncfűrésszel.
2010. máj. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne, hogy ha a csajnak sem lesz pénze, akkor a pasim majd otthagyja. Nem bírja a nélkülözést.
2010. máj. 12. 08:34
 17/20 anonim ***** válasza:
32%
Hányingert keltően szánalmas vagy. És a pasidnak is biztos arra kellettél hogy eltartsd őt. Másra úgyse vagy jó.
2010. máj. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Neked tényleg nincs agyad, mert ha lenne akkor valószínűleg eljutna az nyomorék eszedig, hogy így a kislányával szúrsz ki aki semmiről sem tehet!
2010. máj. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Próbáld meg viszahódítani.
2018. márc. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Próbáld meg visszahódítani aztán hagyd ott ahogy ő hagyott téged. Vagy feküdj le a legnagyobb ellenségével.
2018. márc. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!