Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy álljak bosszút?

Figyelt kérdés

A barátom elhagyott és a legnagyobb ellenségemmel jár, aki ráadásul a munkatársam és minden nap látom, amikor jön érte munka után.

Mit tegyek amivel megkeserítem az életüket? A csajjal már kiszúrtam (ő még nem tudja), de a pasit mivel tegyem tönkre? Apró gonoszságok már megvoltak.


2010. máj. 11. 14:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
59%
Nőj fel. Valószinűleg nem véletlenül hagyott el a psid ha ilyen álnok kis pukkancs vagy. Nem arra kéne koncentrálni hogy velük kitolj, hanem inkább gondolkozz el azon mit ronthattál el vagy miben kéne megváltoznod.
2010. máj. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
49%
Dugni akarok veled.
2010. máj. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Nem rontottam el semmit. A csaj gonosz és elvette tőlem. A szexel hódította el. Pedig velem is jó volt neki, csak az uraságnak új vidékek kellettek. A csaj meg még az orrom alá is dörgölte. De hamarosan a munkahelyen már nem kell őt bámulnom, mert ki fogják rúgni és egyhamar nem talál másik munkát, főleg egy gyerekkel :)

Csak még a pasinak kell valami bosszú.

2010. máj. 11. 14:29
 4/20 nielindi ***** válasza:
41%
megváltozhatna pl ilyenekben a gondolkodásod.... elég gyerekes vagy.szerintem szánalmas is. nem tudod elfogadni, h a barátodnak már nem kellesz. gondolom nem direkt azért jött össze az uj bnöjével (ellenségeddel :D:D:D:D ) hogy igy akarjon kib*szni veled.
2010. máj. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%

1. hidd el, meg fogod bánni később, ez 1000000 %

2. sosem a harmadik a hibás...

2010. máj. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%
ha ignorálod őket(nem veszel róluk tudomás)nagyobb kiszúrás,pláne h még vidámnak is látszol:)23n
2010. máj. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
70%
Meg is érdemelted hogy otthagyott a barátod. A legkényelmesebb másra fogni a te hiányosságaidat. Mi lenne ha magadba szállnál és elgondolkodnál hogy te mit nem adtál meg, te mit nem tettél meg. Lehet hogy csak szimplán ilyen buta és korlátolt meg gonosz voltál a kapcsolatodban is mint most. Önkritika a bosszú helyett hasznosabb lenne. De pont te vagy az akinek bárki hiába beszél, mert makacs vagy és mindig neked van igazad. Ugye?
2010. máj. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Ok, látom itt mindenki hithű keresztény és odatartaná a másik arcát is, de engem nem így neveltek.

Nekem azt tanították, hogy álljak ki magamért és ha valaki belémrúg, rúgjam vissza. Mert különben mindenki csak áttapos rajtam.

2010. máj. 11. 14:47
 9/20 anonim ***** válasza:
figyu, azt teszel, amit akarsz, ha egymáshoz valóak, akkor úgyis együtt maradnak, ezek után te nem kapod vissza a pasidat, ellenben hülyét csinálsz magadból, és hidd el, NEM lesz jobb!!
2010. máj. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

De igen, sokkal jobb lesz. Mert én mindent megadtam neki, minden jó volt, csak az az ócska k*rva közbelépett. És nem csak én tartom annak. A kislányának sem tudja ki az apja.

És már most kifejezetten jobban érzem magam, mert ki fogják rúgni és akkor majd nézhet. Mert a pasimnak sincs munkája, őt is én tartottam el és akkor majd nem tudom miből fognak élni hárman. És tökre megérdemlik.

2010. máj. 11. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!