Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan álljak bosszút az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan álljak bosszút az excsajomon?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy most sokan elkezdtek oltani emiatt, de azért szeretném, ha adnátok tippeket!


Köszi!


2009. okt. 25. 00:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
79%
Szánalmas vagy.
2009. okt. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
76%
ha bosszút akarsz rajta állni akkor sohasem szeretted igazán :S
2009. okt. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Ha ismernétek a csajt és a szitut, szerintem máshogy vélekednétek!
2009. okt. 25. 00:49
 4/24 A kérdező kommentje:
Arról, meg hogy ki nem szeretett kit igazán, inkább ne is beszéljünk!
2009. okt. 25. 00:52
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene valamit írj a szituról?Én is bosszulgattam már de tudod vannak kategóriák,miért mennyi jár :D
2009. okt. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Szóval dióhéjban írd már le mit tett veled,meg egy életkort is azért,csak hogy valamit tudjunk...Én még ébren vagyok egy darabig és kíváncsi is..
2009. okt. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ismertesd velünk a szitut! Bár én még sosem hallottam esetet, amikor a bosszú bármilyen jóra is vezetett volna..
2009. okt. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
0:56 és 0:58 vagyok.Igen ,a bosszú nem vezet jóra,max többé nem kell vele szóba állnod.De ha valami balul üt ki hülyét csinálsz magadból.Amúgy a bosszú max elégtétel célját szolgálja,én is csináltam,mára csak jót nevetek rajta,de akkor ott kellett.
2009. okt. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
62%
De ugye nem P betűvel kezdődik a csaj neve és ruzsánra végződik? Hát ha megcsalt a szemét akkor mond valakivel mondasd azt a mostani barátjának hogy még veled van vagy hogy megcsalja. Azért valaki mással mert ha te mondod az átlátszó. De a tanács csak akkor ha nem a P betűs az a csaj.
2009. okt. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

ok!


(bár én lassan megyek sleepingelni)


szakítottunk nemrég, erre ma azt veszem észre, hogy már az expasija ír is neki vipen komit, h hiányzik + nem tudja elfelejteni, erre ő is visszakomizik neki hasonlót, hogy ő neki is hiányzik blabla...mikor velem volt, akkor engem húúdeszeret, imád + minden, én miatta kockáztattam sok mindent ő pedig nem nagyon tett annak érdekébe semmit, hogy többet lehessünk együtt és miköüzben velem volt akkor is ment az msn az exével, hogy nem tudja elfelejteni...


Ezért én kicsit átverve érzem magam, ezért akarnék valami módon bosszútállni!

2009. okt. 25. 01:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!