Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan álljak bosszút az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan álljak bosszút az excsajomon?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy most sokan elkezdtek oltani emiatt, de azért szeretném, ha adnátok tippeket!


Köszi!


2009. okt. 25. 00:36
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Nem P betűs a csaj. P betűt nem is tartalmaz a neve.
2009. okt. 25. 01:08
 12/24 anonim ***** válasza:
1:08 akkor jó. Pedig még a történet is olyan.
2009. okt. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az egyedüli igazi "bosszú" az lenne, ha magasról tennél a fejére, nem idegelnéd magad miatta. Nyilvánvalóan ti igazán nem voltatok egy pár, a lány kötődése túl erős volt az exéhez, az a kapcsolat soha nem volt igazán lezárva. Mivel a srác az exe volt, valamiért tuti szakítottak, kevés olyan kapcsolat van, ami felmelegítés után frankón működik, így sok esélyt nem látok arra, hogy ők holtukiglan már jól ellesznek.

De ez nem is lényeges a Te szempontodból. Lépj rajta túl, nem érdemli meg, hogy dühös legyél rá, mert ezzel inkább magadat bünteted. Keress valakit mást, és légy vele boldog. Egyetlen percet se pazarolj a múlt sérelmeire, ettől neki nem lesz rosszabb, csak neked.

A bosszú egy nagyon kicsinyes dolog. Ettől függetlenül, mondjuk úgy, csak zárójelben jegyzem meg, hogy az is előfordulhat, hogy az exbarátnődnek az esne a legszarabbul, ha gyorsan túltennéd magad rajta és hamarosan egy csinos lánnyal látna, méghozzá boldogan... Ez még akár egy bosszúval is felér, bár szerintem ebben az esetben téged ő már a legkevésbé sem foglalkoztatna.

2009. okt. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Te nézd,ha a csaj veled volt és a volt fasziját hiányolta,akkor miért nem küldted te vissza hozzá?Ha most meg mindketten húde hiányoznak egymásnak,akkor gondolom újra összejönnek.Te búfelejtőnek kellettél csak ideig óráig,és lejárt az időd,ennyi.Ezt előbb kellett volna észrevedd és nem időt/energiát vagy nemtudommit ebbe az egészbe,bár az nem tudom mit jelent hogy sokat kockáztattál érte.Erről nem tehetsz se te,se ő se a régi palija.Ők egymásnak kellettek,nincs mit tenni.Tett valami külön rosszat a csaj neked emellett?Rossz helyzetbe sodort,kihasznált(nem érzelmileg értem,azt egyértelműen megtette),mert ha nem akkor emiatt felesleges bosszút állj.
2009. okt. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
*időt energiát ölni ebbe az egészbe* - javítottam
2009. okt. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget!


De azt elég nehezemre esik alhinni, hogy fél éven át eltudta játszani, hogy szeret engem!

2009. okt. 25. 01:28
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez érthető, ilyesmi még soha senkinek sem esett még jól, bár szinte mindannyiunkkal megtették egyszer vagy többször is.
2009. okt. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Amúgy te egyből az ex-e után jöttél vele össze?Vagy esetleg miattad dobta?Mert ez olyankor szokott előfordulni,én is csináltam sajna volt barátnőmmel ilyet,egy másik csaj miatt hagytam ott,aztán vissza(szemét voltam na),de azt nem húztam fél évet,csak egy hónapot.Mondjuk akkor eléggé összekavarodtak bennem a dolgok,nem tudtam melyik kell inkább.Bár én férfi vagyok,a nők általában határozottabbak ebben,tudják mit akarnak,mit éreznek.
2009. okt. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
61%
Kicsit elmentünk a témától,bosszútippet nem is kaptál
2009. okt. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
48%
Legközelebb ne vipes csajt kukázz össze, hanem mondjuk facebook-ost, azzal hátha jobban jársz.
2009. okt. 25. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!