Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más lányok küldözgetnek neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lányok küldözgetnek neki képet, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párommal 100%-ig jó volt minden.

Egyik nap azonban rám jött egy olyan érzés, hogy valamit nem mond el. Nem tudtam megindokolni, és napokig nem hagyott nyugodni a gondolat, így beléptem a párom üzeneteibe, és láttam, hogy lányok(2-3 VADIDEGEN) küldött neki magáról egész alakos edzős képet. A páromat szűmon kértem mire még ő haragudott meg rám. EGYIK lánynak sem írt rá semmi olyat csak egy szóban válaszolt, de nem is mondta nekik, hogy hagyják őt békén mert párja van.

Szerintem ez alap dolog. Szerinte meg nem. Szerinte gáz lett volna, ha közli a lánnyal a kép után, hogy bocs barátnőm van. Azóta nagyon haragszik rám, én viszont elvesztettem iránta valamit, ami fontos volt.


2017. márc. 12. 20:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

A baratod egy sunyi, sumak, kamus pasi. Titkolozik, tagad, tamad,ha kerdezel. A kepkuldozgetos csajokkal se oszinte, nehogy lekopjanak.


A szemet, kibeszelos egyetemi tarsadagon felnevettem, ugye nem hiszed el? Egyetemre felnott emberek jarnsk, ez nem az altsuli meg a gimi, h egymas parkapcsolatat cikizzek az embetek. Nekem volt hazas csoporttarsam is, nappalin. Meg terhes. Azert nem akarja kitenni, hvkapcsolatban van, m van egy csomo jo csaj csoptarsa,akiktol nem akarja magat elvagni azzal, h nyilvanossagra hozza, h o foglalt. Szoval o meg keresgel melletted, csak meg nem akadt jobb. Nem akar a kis goreny felallni a szekrol addig, amig nem biztos benne, h egy masikra le tud ulni.


Undorito egy alakkal vagy egyutt.

2017. márc. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!