Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ha külföldi párotok van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha külföldi párotok van?

Figyelt kérdés

Ha külföldi párotok van, sok problémát okozott már, hogy ő nem magyar? Milyen jellegű problémák ezek?

Mióta vagytok együtt és hány évesek vagytok?


2017. márc. 8. 09:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

Marmint milyen jellegu problemakra gondolsz? Hogy a csalad nem fogadja el a szarmazasa/vallasa stb. miatt pl.? De egyebkent nalunk nem. En (eleg egyertelmuen :D) magyar vagyok, parom torok, de ebbol kulonosebb problemank meg soha nem volt. Ismerem a szokasait, kint eltem, beszelem az anyanyelvet, igy a csaladjaval sincs problema (sokaknak szerintem itt jonnek elo az elso problemak, hogy nem tudnak sem egymassal, sem egymas csaladjaval kommunikalni). Az egyeduli problema nalunk, hogy nehez olyat fozni, amit mindketten megeszunk (de ez inkabb egyeni szocproblema, ahogy mondani szoktak) :D. Csaladom szerencsere (illetve az ove is) teljesen nyitott, nem egy beszukult latokoru banda, akik a hiradobol doktoraltak "iszlam szakon", tehat ebbol sincs nalunk gond.

Mi 21/31 evesek vagyunk, en vagyok a noi tagja a parnak:).

2017. márc. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem okozott semmilyen problémát. Nincsenek hatalmas, egetverő különbségek a kulturáinkban (ő dél-amerikai, de már 15 éve európában él), egyikünk sem vallásos, mindketten nyitottak és érdeklődőek vagyunk a világ felé és minden fontos dologban egyetértünk (életfelfogás, világkép, jövőbeli tervek). 6 éve vagyunk együtt, én 29, ő 36.
2017. márc. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Utolsó, mehetsz máshová picsogni, nem hozzád szólt a kérdés. Külföldön élek, a férjem az első külföldi férfi az életemben - ez soha nem volt kritérium, de személyiségre nem passzoltam még így senkivel. Te meg nem azért nem kellesz senkinek, mert magyar vagy, hanem mert egy ostoba, frusztrált kis pötsch.
2017. márc. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Tovább dübörög a "mindenki hibás, csak én nem, amiért nincsen nőm" mozgalom :D.
2017. márc. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%

Külföldi a párom, de magyar (sőt, minden értelemben magyar). Olyan problémák voltak, anyuék részéről, hogy "messziről jött ember azt mond amit akar".

29,40 évesek vagyunk, és a károgás ellenére már 11 éve együtt

2017. márc. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Ami eddig problémát okozott,az a szervezés hiánya,pl. volt,hogy randira a megbeszélttől mégis 2 km-re arrébb parkolt,de félúton már összefutottunk :D A nyelvét beszélem,úgy,hogy meg tudom vele értetni magamat,csak néha értetlenkedik.
2017. márc. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvan a nyelv es a kulturalis kulonbsegekbol fakado gondolkodasbeli elteres okoz neha nehezsegeket. Nem mondanam problemanak, mert nem szoktunkezen veszekedni, csak jobban oda kell figyelni az egymassal valo kommunikaciora.

Beszelem az o nyelvet felsofokon, kint is elek mar lassan 6 eve, de ez megsem olyan, mint a sajat anyanyelv. Arnyalatnyi kulonbsegek vannak, amik sokszor teljesen mas ertelmet adnak 1-1 szonak, mondatnak, kifejezesnek, es ezt csak az erti igazan, aki anyanyelvi szinten beszel egy adott nyelvet.

Egyebkent soha nem volt semmi gond abbol, h kulfoldi a parom. 6 eve egyutt vagyunk, gyerekeink is vannak, az en csaladom is nagyon kedveli ot es az o csaladja is engem. En 34 vagyok, a parom 36.

2017. márc. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen problémát nem okozott. Ő lengyel, ami majdnem magyar:D

28n

33f

2 éve együtt

2017. márc. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Munkavállalásnál okozott problémát, képtelen volt megtanulni magyarul, nem is igazán akarta, így mindig csak kevés pénzt keresett, nyelviskolában tanított.

Nem igazán bírta a magyar valóságot és pár év után visszament Angliába, de én már nem akartam vele menni, épp eleget éltem kint és már hazavágytam. El is váltunk. 12 évig voltunk együtt.

2017. márc. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 englishman ***** válasza:
A mi esetünkben én vagyok a külföldi mert a párom osztrák és én élek vele Bécsben de folyékonyan beszélek németül szóval ez soha nem volt probléma és a családja sem külföldiként tekint rám hanem mint családtagra :) Mi egy éve vagyunk együtt, én 23 vagyok, ő 25.
2017. márc. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!