Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ha külföldi párotok van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha külföldi párotok van?

Figyelt kérdés

Ha külföldi párotok van, sok problémát okozott már, hogy ő nem magyar? Milyen jellegű problémák ezek?

Mióta vagytok együtt és hány évesek vagytok?


2017. márc. 8. 09:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Remelem, nem gond, hogy en valaszolok, mint külföldi (osztrak) 32 eves ferfi. 31 eves magyar baratnöm van, mar több, mint 6 eve.


Most mar ö is Ausztriaban el velem. Az a problema, ami engem bant, hogy nagyon sok ismeröse, söt, meg rokona is azt feltetelezte, hogy neki milyen egyszerü volt ervenyesülnie Ausztriaban, hiszen osztrak pasija van. Termeszetesen mellette voltam, ahogyan ez parok között normalis, de az elsö pillanattol kezdve ragaszkodott ahhoz, hogy költsegeink felet fedezze. Eleinte egyszerübb, de ettöl függetlenül kimeritö eladoi munkat vegzett ket diplomaja ellenere. Közben teljesen önalloan nezett utana, milyen nyelftanfolyamokat tud felvenni beosztasa mellett. Aztan par even belül sikerült is szakmajanak megfelelöen elhelyezkednie. Nekem ehhez nincs több közöm, mint hogy batoritottam, hogy ne becsülje ala magat es nincs semmi veszitenivaloja, ha legalabb megprobalja. Hihetetlenül büszke vagyok ra es engem nagyon zavar (talan jobban, mint öt), hogy olyan emberek is, akiket baratainak tart nem azt latjak, mennyire szorgalmas, elkötelezett es kitarto.


Ha kerdesed a kommunikaciora vonatkozik, arra nem vagyunk a megfelelö pelda. Mar egeszen elfogadhato szinten beszeltem magyarul, amikor megismerkedtünk. Persze segitettünk egymasnak a masik nyelv fejleszteseben, de nem volt köztünk több felreertes, mint ahogyan ez nö es ferfi között ugy altalaban elöfordul.

2017. máj. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A mostani barátom magyar, de egyébként volt egy lengyel barátom egy ideig illetve egy török barátnőm (biszexuális vagyok).

A lengyel sráccal semmi problémánk nem volt, igazából nem is érvényesült nagyon, ki honnan valósi, Bécsben ismerkedtünk meg, németül beszéltünk. A problémák csak abból adódtak, hogy ő képtelen volt felelősséget vállalni, nagyon bohém éltet élt (szó se róla, én sem veszem magam túl komolyan, de az ő életvitele nekem túl gyors volt).

A barátnőmet imádtam, de csak fellángolás volt, a mai napig jóban vagyunk. Vele szintén németül kommunikáltam. Neki a nagyszülei jöttek Ausztriába, a szülei már második generációsak, szóval semmi bajuk nem volt se velem, se a lányuk homoszexualitásával. Nagyon jókat ettünk együtt, az összes nő rokona istenien főzött (vendéglőjük volt).


Szóval abszolút csak jó tapasztalataim vannak, a mostani magyar szerelmemmel azért jobb, mert vele ha pl. gyerekkoromról beszélgetek, akkor hasonlóbbak a sztorijaink, egy városban nőttünk fel, így azért más, van közös múltunk úgy is, hogy nem ismertük egymást.

19L

2017. júl. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!