Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más lányok küldözgetnek neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lányok küldözgetnek neki képet, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párommal 100%-ig jó volt minden.

Egyik nap azonban rám jött egy olyan érzés, hogy valamit nem mond el. Nem tudtam megindokolni, és napokig nem hagyott nyugodni a gondolat, így beléptem a párom üzeneteibe, és láttam, hogy lányok(2-3 VADIDEGEN) küldött neki magáról egész alakos edzős képet. A páromat szűmon kértem mire még ő haragudott meg rám. EGYIK lánynak sem írt rá semmi olyat csak egy szóban válaszolt, de nem is mondta nekik, hogy hagyják őt békén mert párja van.

Szerintem ez alap dolog. Szerinte meg nem. Szerinte gáz lett volna, ha közli a lánnyal a kép után, hogy bocs barátnőm van. Azóta nagyon haragszik rám, én viszont elvesztettem iránta valamit, ami fontos volt.


2017. márc. 12. 20:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ő kérte a képeket?


24F

2017. márc. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem ő kérte. Ő csak kapta. De amikor megnéztem mi volt a reakciója, folytatta tovább a beszélgetést.

ÉN lány létemre ha rám ír egy fiú és valami olyat ír vagy küld mindig tudatom vele hogy párom van.

Múltkor egy fiú elkezdett eléggé érdeklődni felőlem, és közöltem vele, hogy párommal találkozom, így vette a lapot. Utána nem is keresett.

Párom viszont nem mond ezeknek a lányoknak semmit, így azok azt hiszik, hogy szabad préda. Nem is biztatja őket.

2017. márc. 12. 20:59
 3/11 anonim ***** válasza:
23%

nincs kint, hogy kapcsolatban vagytok?

am attól, mert a csajok ráírnak, még nem biztos, hogy akart volna tőlük bármit is...


24F

2017. márc. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
NIncs kint. Nem akarja, hogy kint legyen. Röviden az oka annyi, hogy az egyetemen, ahova jár, van egy undorító paraszt társaság, akik mindenkit kibeszélnek és megalázzák a lányokat, és ő nem akarja, hogy ezek az alakok tudják, hogy én ki vagyok, hogy ne szóljanak rám egyetlen rossz szót sem.
2017. márc. 12. 21:06
 5/11 anonim válasza:

Hát kedves kérdező ez egy kicsit furcsa a számomra. Elég nagy luxus ez, hogy így védi ki hogy ne piszkáljanak. Ha még nagyobb játszmák lennének, pl politikus lenne és így védené ki megérteném...


Egyszerűen kicsit élvezni a népszerűséget, viszont te kedves kérdező beléptél a privát szférájába. Inkább először kérdezd meg mi a baja, mielőtt belenézel...


Ez kb olyan mintha a személyidet használnák. Azzal foglalkozz, hogy hogy bánik veled, hiszen a szeretet az, ahogyan bánsz a másikkal.

2017. márc. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Legjobb védekezés a támadás (itt a harag, a sértettség)
2017. márc. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen, tudom és beismertem, hogy ronda dolgot tettem, de magától sose mutatta meg, illetve ha kértem, akkor sem.

Mindig elfordította előtte a telefonját, ha véletlen megláttam, illetve törölte az üzeneteket.

2017. márc. 12. 21:36
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Az vesse rád az első követ kérdező, aki egy ilyen helyzetben ne nézne bele a másik telojába.
2017. márc. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
Bocs, de szerintem ilyen nincs, hogy semmi előzmény nélkül csak úgy küldik nekik lányok a levetkőzött képeket...
2017. márc. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Tehát feltörted a barátod üzeneteit, láttad, hogy a pasid flegma volt ezekkel a nyomulós csajokkal, számon kérted mégis rajta, és úgy érzed te elvesztettél valamit.

Hát szerintem ő is elvesztett valami fontosat, de te úgyis csak magaddal foglalkozol.

2017. márc. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!