Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt, vagy van valaki ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt, vagy van valaki ilyen helyzetben? Mit tegyek? (tegyünk)

Figyelt kérdés

Több mint 3 éve vagyunk együtt a párommal, ő 24 én 21 éves vagyok.

80km-re lakunk egymástól, így kevesebbet vagyunk együtt, szinte csak hétvégén.Vagy csak kéthetente hétvégén.

De már szeretnénk az összeköltözést.Viszont nekem kellene arra a részre költöznöm, mert mezőgazdasággal foglalkoznak, és ő azt nem hagyhatja.

Én nem szeretnék semmi képpen az ő szüleivel, és testvérével egy házban lakni.

Nem tudok ott feloldódni, mindig szorongásban vagyok.Nem találom fel magam, és az anyukájával sincs közös témánk.Nagyon kellemetlen nekem az ottlét.

Végeztem az iskolában és minél hamarabb szeretnénk összeköltözni.Önállóságra vágyunk mindketten, csak szülőktől külön.Jó az, ha tanácsot adnak, vagy megfogadjuk, vagy nem.De az anyukája úgy érzem hogy sokmindenbe beleavatkozna, mert most is azt csinálja.Nem tudok vele miről beszélgetni, ha segíteni akarok mindig mondja h nem kell ne koszold össze magad, jó lehet kímélni akar, de én nem érzem jól úgy magam ha nem segítehetek.

Múltkor szalonnát sütöttünk, előtte vágni akartam összefelé a hozzávalókat, mondta, hogy karikára vágjam a hagymát, úgy is tettem, aztán odajött és kivette a kezemből, mondta h ő szaporábban tudja..:S

Nem tudom, hogyan viselkedjek vele.

Össze akarok költözni a párommal.

De h az anyjáék mit szólnának hozzá...nem tudom!Kb 3 hónapja azt mondta az apukája, hogy ha úgy döntünk akkor

ő házat vesz stb...

Csak szerintem az anyja nem menne bele olyan könnyen.Sztem féltené a fiát hogy le fog fogyni, vagy h nem fogok vele törődni.

21/L


2010. máj. 10. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nos, mégis azt kell mondanom, hogy szerintem nem feltétlenül csak az anyukája itt a hibás. A párodnak sem kellene engednie a szülői nyomásnak, és mint felnőtt férfi, megmondhatná az anyukájának, hogy ő tudja mi a jó neki. És valóban, nem is jó az ha közel vagytok a szülőkhöz. Egyszer majd ha én is összeköltözök valakivel, nem szeretnék közel lenni se a saját, se a párom szüleihez. Úgy a jó ha önállóság van szerintem, persze gyakran látogatni kell őket.
2010. máj. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A párom, azt mondja, hogy megért, és hogy ha nem jövök ki az anyjával, ő nem haragszik érte.

Neki akarjak megfeleni, és ne az anyjának.

Kérdezte, hogy vegyen-e akkor egy házat?!Mondtam h nem.

Pedig szeretném, csak olyan hirtelen ért ez a kérdés!

Van már egy másik házuk nem messze onnan ahol most laknak.2 faluval messzebb.Szép nagy ház, és sztem az jó is lenne nekünk.De h mondjam el ezeket a páromnak, hogy ne legyen semmi gond ezekből.

2010. máj. 10. 17:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Állj elé, és kíméletesen mondj el mindent. Amúgy is, az összeköltözés nem arról szól, hogy egy közös házban éltek ti ketten az ő családjával. Nektek kettőtöknek kell egy közös házban élni, külön a családtól. Akkor tanuljátok meg kezelni a másik hülyeségeit, és próbáljátok meg ezeket tolerálni. Tehát mond el neki, hogy külön szeretnél lenni a családjától, abban a másik házban. És ennyi. Szerintem nem fog megsértődni. Anyuci meg majd megszokja, hogy a kicsi fia már nem is olyan kicsi. :) 18/L
2010. máj. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!