Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig érdemes küzeni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes küzeni egy "hol működő hol, nem működő" kapcsolatban? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve vagyok a párommal...Tudom azt, hogy imádjuk egymást, és ha nem lennénk egymásnak nem birnánk sokáig. Az a helyzet, hogy mint minden kapcsolatban, nekünk is voltak (vannak) gondjaink. apró hülyeségek miatt folytonos veszekedés.(Pl egy szép este után egy apró megjegyzés miatt sarkonfordulás...szó nélküli elköszönés)Másnap meg mintha nem történt volna semmi elfelejtjük és késpesek vagyunk újból szeretni. A párom szerint csak azért veszekszünk mert hanem "hiányozna"...mit tudok tenni? Ő az utóbbi időben sokat változott elviseli ha hisztis vagyok...Én meg úgy érzem egyre türelmetlenebb vagyok vele (volt egy csúnya fejezetünk amikor sokat bántott lelkileg akkor megbeszéltük hogy folytatjuk, mert nagyon zeretjük egymást, én azóta viszont semmit nem tudok lenyelni amit rosszat szól)...türelmesebb lenni, de hogyan?

azelején nagyon sok minden "megvolt engedve" Neki, olyan szinten hogy ha Ő hibázott képes volt addig forgatni a dolgokat mig én lettem a hunyó. Mostmár nem igy van, de én semmit nem nyelek le, és mindenre az az első válaszom hogy "ha nem tetszik hagy a fenébe"(Pedig ezt egyáltalán nem gondolom komolyan)...


2008. okt. 11. 09:52
 1/10 A kérdező kommentje:
*hagyj
2008. okt. 11. 09:54
 2/10 anonim válasza:
100%
Szia nála is ijesmi dolog volt fél évet voltunk eggyütt a párommal és egyre jobban megváltozot. ez a végtelenségig fog menni mond meg neki amt te gondolsz és majd elválik hohy szétmentek-e vagy sem
2008. okt. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
tudja hogy mit gondolok erről...
2008. okt. 11. 09:58
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Én is hasonló cipőben jártam!Mi egy évig voltunk együtt és sok volt a veszekedés apró csip-csup dolgokon.Én sok mindent elnéztem és sajna sokat hibáztam és próbáltam változni de szerinte nem ment annyira ahogy kellett.Vele meg az volt a baj hogy nem látta be a hibáit de az enyémeket felhánytorgatni mindig ha 5 hónapja történt akkor is.Utána azt hittem kezdek kiszeretni belőle és végül közös megegyezés alapján szakítottunk.Rá 3 napra sírva könyörögtem neki hogy fogadjon vissza mert rájöttem menyire szeretem és nem tudok nélküle élni!Elküldött!Ennek 7 hónapja és most is IMÁDOM!

Azt javaslom ne kövesd el azt a hibát mint én!Tegyél meg mindent hogy rendbejöjenek a dolgok!Gondolj bele mit veszíthetsz!

2008. okt. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha még nagyon fiatalok vagytok, akkor inkább érdemes keresni mást, mert van időtök bőven. 30 felett már nem így lenne, de még talán ott is jobb tiszta lappal kezdeni, kockáztatva, hogy sokáig egyedül maradsz. A sérelmek felgyűlnek sajnos, és egy idő után már a múltbeli veszekedések árnyéka határozza meg a kapcsolat alaphangulatát. Egy új kapcsolatban az ember személyisége könnyebben alakul át, mint egy régiben. Én azt javaslom, finoman engedjétek el egymást.
2008. okt. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

18 vagyok, Ő minjárt 19.

Messze nem arról van szó hogy nem szeretem, nagyon szeretem. Csak mondom nagyon sok veszekedésünk volt egy időben és mindig én bocsájtottam meg mindent és hasonlóan a második válaszadóhoz Ő mindig felemleget mindent még a mai napig is azt is ami 1 éve történt. Talán amiatt van az, hogy most én játszom azt a szerepet amit Ő játszott annak idején hogy mindenbe belekötök. Tény az hogy Ő most váktozott de én lettem a türelmetlen:(

2008. okt. 11. 13:33
 7/10 A kérdező kommentje:
nem én pontoztalak le...
2008. okt. 11. 13:37
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a megoldás az lenne, h. vmelyikőtök utazzon el egy hétre minimum. Nem tudom menyire kivitelezhető, de sztem bejönne.
2008. okt. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Huha én is ilyen helyzetben voltam, sőt tökéletesen illik rám az is amit a második válaszoló írt, hogy hasonló cipőben járt.. Sajnos én is igy voltam a btommal h rengeteget veszekedtünk mindenen, majd ugy éreztem h már nem szeretem, mi is szakitottunk közös megegyezéssel, aztán pár hétmulva rájöttem h mindeennél jobban szeretem, csak sajnos már késő :( azóta is szenvedek és nagyon hiányzik ... próbáljatok mindent megbeszélni és ne vitatkozni annyit, esetleg találkozzatok kevesebbet, ne legyetek mindig együtt.. de ne hagyd h vége legyen
2008. okt. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

egyszer már "szakitottunk" forma, azt mondtam nem akarom bántsuk egymást közös megeggyezés volt, de fél percig sem birtam, sirva odabujtam mellé és megkértem sose engedjen el....

Volt már hogy egy hétig nem találkozhattunk, és bele voltunk betegedve teljesen...esténként alig tudtam elaludni. Neki meg a szive szakadt meg mikor nélkülem kellett sétálgasson egyedül egy tg parton...

Köszi a tanácsokat, igyekszem türelmesebb lenni,habár ma már egyszer elszúrtam:(

köszi még 1x:)

2008. okt. 11. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!