Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti hányadik randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hányadik randin adtátok oda magatokat egy kapcsolatban? Hányadik alkalommal sexeltetek? Meddig érdemes váratni egy pasit?

Figyelt kérdés
2010. okt. 5. 18:13
 1/9 Moszuke ***** válasza:
0%
3.ik randin kell. ez a szabály
2010. okt. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hát én úgy terveztem, h minimum 1-2 hónap.... de legutóbb is besikerült már a 6. randin...egyszerűen nem tudok határozottan ellenkezni ha levesznek a lábamról


21/L

2010. okt. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ma volt az első randink,de már hetek óta beszélgettünk a munkahelyemen.Legközelebb csütörtökön randizunk.Mindketten túlvagyunka 3.X-EN.
2010. okt. 5. 18:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyjából addig érdemes váratni, amíg 100 %-ig biztos vagy benne, hogy csak te vagy neki, és nem hajt más nők után. Nem? :)
2010. okt. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én egy hétig bírtam várni, igaz, azalatt a hét alatt minden nap találkoztunk és a sötétben sétáltunk éjszaka. Nah az gondolatébresztő volt :)Aztán a hét végén megtörtént a dolog, és nagyon tetszett neki, mikor bevallottam, hogy napok óta csak arra bírtam gondolni... :)

20/L

2010. okt. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ma 18:17


Ha van ios ilyen szabály akkor azt az önálló gondolkodásra képtelen hülyéknek találták ki, akik annyiba nézik a csajt hogy mikor adja meg magát és ebből következtetnek a nő használtságára! Ha hamar odaadja magát, akkor azthiszik a sekélyes idióták, hogy a csaj nagyon használt így semmit sem ér! Emberileg értéktelen! Az ilyen szánalmasan gondolkodókat jobb hamar kiszűrni!


Aki a nőt embernek tekinti és tudja hogy a szex természetes és lángoló vágy hajtja, az mielőbb meg akarja kapni a csajt és nem nézi le, ha már elsőre megvan! Mert az intelligens ember tudja, hogy ha egy nő odaadja magát akkor isteni kegyek kiválasztottja a férfi amiért hálával és odaadással tartozik, és nagy megtiszteltetés!!! A nőt pedig megbecsüli!

2010. okt. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

utolsó....ez olyan szép volt! köszönöm a nők nevében :D


21/L

2010. okt. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szivesen :) Sajna a nőkkel kapcsoaltban nagyon sok még itt a buta korlátolt előítélet és sablonos ostobaság! Ezek ellen harcolni kell mert különben sok az élettel megütköző fiatal lány lesz boldogtalan. :)

28F

2010. okt. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Egyáltalán nem azért, mert MINDEN fiú ilyen, hanem azért, mert a LEGTÖBB fiú ilyen: Nagyon megható, hogy egy fiú így a szívén viseli a nők jogait. Az ilyen pasikból kéne több, nem a bunkó szemét férfiakból, akik "kipróbálják" a nőt, majd eldobják. Hajrá! :)
2012. okt. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!