Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak szerelemes lettem egy pasiba, de közben nekem férjem is van, akit szintén szeretek?

Figyelt kérdés
Mind a kettöt szeretem nagyon.Kérlek ne itéljetek el nem tudom mit csináljak, de ugy érzem ha nem láthatom a másik pasit, abba bele örülök,nagyon belé estem.De a férjemet is szeretem.Nem birom sokáig,és nagyon szégyelem magam.
2008. okt. 11. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Most idegenektől vársz megoldást? hogy levegyék a döntés terhét a válladról? Ez eléggé menekülésnek tűnik.
2008. okt. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem menekülök,csak nem tudom mit csináljak.Ez a psi teljesen megörjit mindennapp oldalas emileket ir nekem meg telefonon is hivogat van ugy hogy egy órát beszél majdnem csak velem.Nem tudom mit tegyek,biztos van itt iolyan aki hasonló cipöben járt mint én ,és tudna segiteni nekem?Amugy mindig is elitéltem az ilyet ami velem történik de olyan furcsa ,hogy lehet valaki egyszerre két pasiba szerelmes,rádásul gyerekeink is vannak!
2008. okt. 11. 09:23
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
ha szerinted megéri a biztosat a bizonytalanért feladni...rajtad áll! Tudja hogy férjes és gyermekes vagy? Gondolj a gyerekeidre is ne csak magadra...állíts fel magadba egy pro, kontra verziót, na és fontos, hogy addig ne lépj, még nem vagy benne biztos, hogy a gyerekeiddel együtt kellesz e neki(gondolom őket nem hagynád az apjukkal), vagy a végén két szék közül a padlót fogod ki.
2008. okt. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak az újdonság varázsa, vagy esetleg hízeleg a lelkednek, hogy a 2 gyerek után más is érdeklődik irántad?

Nem biztos, hogy ez már szerelem!

2008. okt. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én egyből arra gondolnék, hogy az a pasi, aki megpróbál egy gyerekes családanyát elszakítani a családjától, engem is ott fog hagyni a jövő héten, amikor talál egy újabb prédát.
2008. okt. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbáld magad a gyereked helyébe is képzelni, és így is gondold el a helyzetet. 100%, hogy a gyereked az apját választaná!
2008. okt. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!