Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után keressem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után keressem szakítás után hogyléte felől érdeklődve?

Figyelt kérdés

2 évesek lennénk hétfőn. Szakítottunk kedden este, szerdán kibékültünk, de még este veszekedés volt, így csütörtökön megint szakítottunk. Hiányzik. Kérdeztem, hogy ha lecsillapodnak a kedélyek, és átgondoljuk meg minden, akkor megbeszélhetjük-e a dolgokat, lehet-e folytatni. Azt mondta már nem akarja folytatni később se, a szünet se jó neki, mert olyan dolgok zavarják bennem ami nem múló dolog, hanem tulajdonságom. Hiányzik, tudni szeretném minden percben, hogy mi van vele, mindig fel szeretném hívni, lesem, hogy facebookon ott van-e még, hogy párkapcsolatban van velem. Még ott van.

Majd egy telefont fog még nekem ideadni, amiatt talizunk még, egyszer beszélünk.

Szerintetek milyen módon, mikor és hogy kereshetem fel? Hiányzik, de nem akarom nagyon hamar felzaklatni se. Nem tudom, mondta, hogy nem akar majd semmit, mégis valamiért reménykedem, pedig valószínű hiába.

Most vizsgaidőszak jön neki is, nekem is, sőt, én szakdolgozatot védek jún. 3-án és államvizsgázok jún. 20-onvalahanyadikán. Neki is jún végéig-júl. elejéig vannak vizsgái. Ha magától nem keres, hogy vehetném majd fel vele a kapcsolatot legalább az utolsó találkozót megbeszélni? Szerintetek?


24/L


2010. máj. 8. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem várj, míg ő keres.
2010. máj. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szreintem hagyd pár hetet....vizsgák végééig..az meg h intmaradt nem jeletn semmit, ehet nem kész rá h kérdzegsslk haverok h mi történt
2010. máj. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy nem kell bántani, h így időzítette a szakítást, várni akart a suli befejezésig, csak szokás szerint apróságot felfújtam veszekedésekké, és így lett hirtelen vége. Szóval azt, hogy ha képes volt államvizsga előtt dobni, akkor soha ne keressem, ne írjátok, mert az én kezem is nagyon benne volt a dologban. :-(
2010. máj. 8. 18:09
 4/9 A kérdező kommentje:
Többieknek nincs tanácsa számomra? :-(
2010. máj. 8. 21:20
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
..jobb lenne megvárni,amig keres,de ha nagyon nem birod,egy egyszerü "szeretlek"-et irj,de várj ezzel is min.1 hetet...2 évet nem tud kitörölni ennyi idö alatt,viszont pont elég,hogy hiányozz neki,ha szeret..mi a párommal többször is voltunk már igy :) ,én már megtanultam,hogy a türelem fontos erény,hagyni kell a másiknak,hogy átgondolja az érzelmeit,és azért jöjjön vissza,mert szeret,ne azért,mert basztatom.Kitartás...
2010. máj. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi mindenkinek aki írt vagy csak együttérzett.

Nem keresett még, nem változtatott a párkapcsoltai viszonyon még a közösségi oldalakon, és bár rég nem változtatott semmit rajta, látom a naptárját még a gmailen. Na ezek miatt hiszem, hogy nem olyan könnyű neki még elszakadni. Viszont nagyon könnyen lehet, hogy csak nem ülte le gép elé.

Viszont mást találtam: egy linkin park számot megosztva facebookon az egyik utolsó veszekedésünk közül. A szám lényege: fogd be ha hozzás beszélek, nem hallgatod meg amit mondok, minden amit teszel a vége felé sodor és egyre jobban akarom, hogy szakítsunk.

Jól kiborítottam :-(.

Kell neki a nyugalom még baráti beszélgetés előtt is.

Viszont szerintem ha hiányzom neki, lehet, hogy azért nem keres, hogy ne tépje fel a sebeket és ne zaklasson fel. Nem tudom.


Mégegyszer köszi mindenkinek!

2010. máj. 9. 11:49
 7/9 A kérdező kommentje:
elgépeltem: szóval a számot az egyik utolsó veszekedésünk után tette fel
2010. máj. 9. 11:50
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves 8:29-es válaszoló!

Ti kibékültetek már véglegesnek induló szakításból?

2010. máj. 9. 11:52
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom, van -e ilyen "idő", amennyit várni KELL egy szakítás után... Én azt tudom, h siettetni semmit sem szabad, mert akkor még az amúgy visszafordítható helyzeteket is visszafordíthatatlanná teszed... Egy lépéssel elronthatsz mindent.

A szerelmes embernek a legnehezebb a várakozás.

De sztem nincs más megoldás. Nem siettetheted, és nem alkalmazhatsz különböző praktikákat. Ha van még közös jövőtök, úgyis alakulni fog a helyzet.

De ha mindenképp "idő"-t akarsz, akkor azt mondom, várj a vizsgák végéig, amikor már kevesebb lesz a feszültség.

(24/L)

2010. máj. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!