Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet belöle baja a barátnőmne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet belöle baja a barátnőmnek? Én mit tegyek hogy megjöjjön az esze?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz de létszíves segítsetek!


Szóval már régóta járok a barátnőmmel és egy kicsit az utóbbi napokban megváltozott.Múltkor mikor megbeszéltem vele egy találkozót úgy jött ki elém a vasútállomásra mint egy ribanc :S tűsarkú és miniszoknya ráadásul össze vissza csavarta,tekerte magát.:S jó még elnézem hisz szeretem őt de ekkor jött a nagyobb baj.Mikor már nála voltunk a szobájába bezárta az ajtót és minden ruháját ledobta és felmutatott egy óvszer és ezt mondta: én már nagyon szeretném ! na jó én megmondtam neki hogy én ebbe nem megyek bele mert még fiatalok vagyunk.Erre kicsit veszekedni kesztünk majd fogott egy műanyag díszt ami hasonlitott egy fogkefe fogó részére és elment vele a fürdőbe.( gondolom megmosta azt a tárgyat hisz hallottam hogy megeresztette a csapot) mikor visszatért leült az ágyra terpeszbe rakta a lábát és felhejezte magának azt a tárgyat :S majd olyanokat mondott hogy: nah felizgattalak? nincs hozzá kedved? én persze elleneztem majd csak késöbb derült ki hogy az egy fogkefe volt és azt a részét hejezte fel majának mit fogni szoktunk:S énnálam kiborult minden és fogtam magam és hazamentem a következő vonattal :S lehet neki baja ettől amit művelt?(hogy fogkefével masztizott :S)és mit tehetnék hogy benőjőn a feje lágya és megjöjjön az esze? jól tettem hogy nem feküdtem le vele?:S én 14 éves vagyok ő 12 :S


2010. máj. 8. 14:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Uristen, ha ez nem kamu... Monnd hogy az!

Joltetted hogy otthagytad, szóba se állj vele többet, szegény kislány 12 évesen ekkora r*banc... én nem találok szavakat :S

2010. máj. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Ez most kamu?

Mert ha nem akk nagyon rossz irányba megy a világ h egy 12éves csaj ilyeneket művel.

Te pedig nagyon éretten viselkedtél:)

És sztem ő egyáltalán nem illik hozzád..kis csitri..találj jobbat

2010. máj. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
csak nem Kiszel Tünde Donatellácskája a barátnőd?
2010. máj. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem kamu megtette persze ugy hogy megmosta a fogkefét alaposan ...de lehet baja? szakítsak vele vagy mit tehetnék?
2010. máj. 8. 14:49
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem baja tőle nemlesz... mármint testileg.

Én nemtudom, ha szereted, próbálhatjátok megbezélni miért tehettte... lehet cikizték a suliban, felheccelték, vagy nemtudom...

De ha iylen marad dobajd gyorsan!

2010. máj. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
jó én is kivántam a szexet ennyi idősen már vannak vágyaim de tudtam hogy ő még fiatal és ezt még nem kellene.de mien baja lehet? esetleg fertőséz más nem? terhes ugye nem lehet? mikor kivette a fogkefét fehér nyálkás takonyszerű izék voltak rajta. ez mért volt?
2010. máj. 8. 14:55
 7/11 anonim ***** válasza:
Váladék.
2010. máj. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Najó, azért tesem vagy a helyzet magaslatán látom...

Terhes a FOGKEFÉTŐL?! Nem, nem lehet terhes. Fertőzést elkaphat, de ha megmosta, kicsi az esélye, nyugi.

Dicséretes, tényleg fiatal még, 14 éves koráig amúgy is büntetik... de én nemis értem mi üthetett belé:S

2010. máj. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen szerintem jobb, ha csak maszturbál. Én később sem feküdnék le vele, ilyen hozzáállással, könnyen elkaphatsz tőle valamit.
2010. máj. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jól tetted hogy otthagytad. Én még pofán is vágtam volna. Baja nem lesz tőle, bár megérdemelné, legközelebb nem csinálna hülyeséget. Hová tart ez a világ? Atyaúristen...
2010. máj. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!