Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A távkapcsolat működhet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A távkapcsolat működhet? Tapasztalatokat várok!

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy fiúba, aki 250 km-re lakik tőlem. Eddig csak egyszer találkoztunk, de pont ma lesz a második találkozó, de msnen napi 4 órát is szoktunk beszélgetni mikrofonon.

Amint írtam,én tényleg nagyon megszerettem, látszólag ő is,és nem tudom hogy mennyire működhet ez a távkapcsolat dolog,mivel nem volt még így barátom. Én mindennél jobban szeretném őt, de nem tudom hogy érdemes-e kínoznom magam a távkapcsolattal.

Várom válaszaitokat!

Köszönöm előre is!


2010. máj. 8. 11:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

én távkapcsolatban élek.. de nincs ilyen messze a párom, és szerintem ha nem tudnánk huzamosabb ideig találkozni, mondjuk csak havonta egyszer, én tuti nem vállanám.. mi most kb hetente találkozunk, 2 napot vagyok otthon..

döntsd el. mennyire vagy féltékeny? mennyire érzed őt hűségesnek? lehet e jövője a kapcsolatnak? ha mind3 igen, akkor vágj bele :)

2010. máj. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én egy olasz srácba szerettem bele a anno :) ő is szeretet de mondjuk mi csak 1x taliztuk utána tartottuk a kapcsolatot de a 2. tali annyira elhúzodott, hogy ügydöntöttem tovább lépek. Szerintem döntsd el h mennyire szereted tudsz-e rá várni és bízol-e benne :) Próbáld ki de ne éld teljesen bele magad és akkor nem lehet gond:d
2010. máj. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
azt lehagytam hogy 16/L (Tehát összeköltözni nem tudunk!)
2010. máj. 8. 11:06
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, sokat segítettek!

11:06

Az én verzióm is hasonló, mi is egy találkozó után kezdtük el tartani a kapcsolatot. Ma lesz a második:)

Egyébként meg én is 5 hete várok erre a napra:)

2010. máj. 8. 11:08
 5/12 anonim ***** válasza:
Működhet. Én is távkapcsolatban élek és elég jól mennek a dolgok.
2010. máj. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

11:05 !

Neked is nagyon köszi!


Eléggé féltékeny típus vagyok, de annyira vonzódom ehhez a sráchoz, annyira megszerettem még így is, hogy szerintem képes lennék bízni benne. De azért csak tartok attól, hogy átver. Nem egyszer csalódtam már,eléggé naív vagyok sajnos.

Köztudott erről a fiúról hogy nem hűséges, de azt mondja, hogy akit nagyon szeret,és jól elvannak azt ő igenis nem csalja meg. Nem ismerem még ennyire, nem tudom mennyire hihető ez, először biztos még ismerkednénk.

A kapcsolatnak nem tudom lehet -e jövője, mert 2 évet kellene így kihúznunk, aztán én is abba a városba költöznék tanulás céljából. De az még 2 év .. :(

2010. máj. 8. 11:11
 7/12 A kérdező kommentje:

11:10 !

Mióta vagytok együtt?

Mekkora a távolság?

Infókat kérhetnék ha nem gond?:)

köszi

2010. máj. 8. 11:12
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött be, és amennyire csak tudom most már kerülöm az ilyen helyzeteket. Egyszerűen én szeretem ha a párom mellettem lehet. A mostani 50 km-re lakik. Nem találkozunk mindennap, de ez azért még sem egy olyan leküzdhetetlen távolság, hetente többször is együtt vagyunk, ha baj van, és szükségem van rá, akkor is kocsiba pattan és fél óra alatt itt van, vagy én ott. Szeretem érezni a szerelmem jelenlétét, és nem csak tudni, hogy van. Rengeteg időt és pénzt őröl fel egy távkapcsolat, arról nem is beszélve mennyi csalódás játszott nálam közre anno, amikor távkapcsolattal próbálkoztam. Két hetente találkoztunk, és ha valamiért elmaradt mindig teljesen összetörtem... Nekem nem érte meg, én nem vagyok ilyen erős idegzetű, de sok ismerősöm van, aki boldog kapcsolatban él így is. Egy próbát megér ha tudtok eleget találkozni, aztán lesz ahogy lesz.
2010. máj. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Értem:(

Köszönöm!


Jöhetnek még válaszok!

2010. máj. 8. 11:26
 10/12 anonim ***** válasza:

2 távkapcsolatom volt, egyik működött másik nem. A működős az alapból úgy nézett ki, hogy a srácnak 2hetente mindenképp jönnie kellett pestre suli miatt, és akkor vagy 4 napot itt volt, meg ha úgy alakult, akkor köztes hétvégéken is jött.

A másiknál meg vagy időhiány vagy pénzhiány volt, és havonta 1szer találkoztunk, a srác meg belehalt volna, ha segít kitalálni valami megoldást erre. Aztán kitalálta, hogy ő ezt nem bírja és dobott, mondván így nekem is jobb lesz. Pedig csak 100km volt, a másikkal meg legalább a kétszerese.

2010. máj. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!