Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Hogyan tudnám elkényez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Hogyan tudnám elkényeztetni a bnőmet? (nem szexre gondolok) Titeket mivel lehet levenni a lábatokról?

Figyelt kérdés
egy zavaros korszakból lábalunk ki éppen és szeretném ha érezné h istennőként fogok bánni vele...tippek?
2010. máj. 7. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Vegyél neki mosómedvét...
2010. máj. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Elviszed egy fürdőbe például, ott tudtok egy csomőt beszélgetni is, este meg ha hazamentek lepd meg valami vacsival amit te csináltál, egy pohár pezsgővel vagy borral, esetleg az asztal közepén egy szál rózsa....hát én bármit megadnék hogy valami hasonlót csináljon a párom...:s irigylem a barátnődet. 19L
2010. máj. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
édesszájúak... :D én mindig összeütök neki valami finomságot :P annak nagyon örül.
2010. máj. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy nyálas vagyok, de engem pl. egy verssel lehet levenni a lábamról. ha csak fekszünk egymás mellett/egymáson :D és mindenféle kedélyességeket susog a fülembe:D
2010. máj. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a legnagyobb kényeztetés ha érzi, hogy szereted és kívánod..
2010. máj. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia


Ha törődsz a lelkével, figyelsz rá, próbálsz neki segíteni ha gondja van, jókat beszélgettek, ha meg tudod nevettetni, ha érzi hogy mellette vagy, kiállsz érte. És persze kell a szex is ezt nem kell stornózni, gondolom nem is akarod:),ha itt is kimutatod hogy mit érzel, ugyanúgy figyelve rá olyan simikkel , csókokkal stb amit látod, vagy mond, hogy szeret... A kettő csak együtt szerelem:)

2010. máj. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én imádnám ha megmasszíroznak! Egy erotikus masszázsnak biztos örülne. :)
2010. máj. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ékszer:)
2010. máj. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
maszírozd meg, adj neki egy doboz bonbont puszilgasd csókolgasd kényeztesd ahogy tudod :) nem kell feltétlenül elkényeztetn csak éreztesd vele hogy tényleg nagyon szereted. :)
2010. máj. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!