Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, titeket mivel lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket mivel lehet levenni vagy mivel vettek le a lábatokról?

Figyelt kérdés
Valamivel lepett meg a pasid, hogy szóhoz sem jutottál, stb. Ilyen történetekre vagyok kiváncs. Mi volt az, amivel megfogott téged a pasi?
2011. szept. 3. 15:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb lány esetében 1 dolog ehhez nem elég :)
2011. szept. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát engem úgy lehet levenni a lábamról ,hogy ha elgéncsolnak :P :)
2011. szept. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy egy dolog legyen, lehet több is. :P
2011. szept. 3. 15:29
 4/10 anonim ***** válasza:
Virágal,bon-bon bókok stb,stb,stb... nem jut eszembe töb
2011. szept. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Teherautóval
2011. szept. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
az irántam való kedvességével, humorával, és mosolyával tuti siker :-)
2011. szept. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
egy nagyon finom, puha "gyógy"puszival az arcomra ^^
2011. szept. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
egy kedves mosollyal :)
2011. szept. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem árulja el nyiltan hogy fontos vagyok neki de érzem....például olykor beszél velem őszintén, nem kell hogy örökösen gyengének mutassa magát egy férfi...de szeretem megismerni a benn kucorgó kisfiút is...mert ettől beavatottnak érzem magam a kis világába, és nagyon közel érzem magamhoz...


Például ha elmondja hogy neki valójában mennyire fáj a sok idióta lány gúnyolódása, és csak egy maszk hogy nevet ezeken....vagy félelmekről lehet beszélni...

Szeretem ha barátként is tudok beszélni egy fiúval, és nem csak egy kihívást lát bennem egy feladatot aminek emg kell felelni...ugyanakkor ölel és csókol...ajándék nem feltétlenül kell maximum az ünnepek szülinap névnap a krácsony...úgy külön nem....persze nincs lány aki ritkán nem örülne egy szál virágnak...:) és itt nem a virág a lényeg...hanem aranyos hogy gondolt rám a fiú, és foglalkozott azzal, hogy vegyen vagy szedjen egy szál virágot, és elhozza nekem....


Szeretem ha felhív mikor beteg vagyok, vagy ha érzem hogy látni akar és minden áron talál kifogást hogy elszabaduljon otthonról...szeretem ha magával hív....szóval tényleg azzal vesznek le a lábamról ha bíznak bennem (de ha valaki mindenkinek kitárulkozik, akkor nem fogom értékelni a dolgot) és szeretem ha érrzem hogy a fiúnak fontos vagyok:)


És természetesen igyekszem én is éreztetni...

2011. szept. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fura bevallani... De nekem az első barátomban ami levett a lábamról az a parfümje ( megsúgom Boss volt és mentségemre szóljon nagyon finom íllatú) utánna volt a személyisége is ami egy jó pont volt 😉
2017. márc. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!