Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIUK! Mi az amivel titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIUK! Mi az amivel titeket pillanatok alatt lelehetne venni a lábatokról?

Figyelt kérdés

13/L vagyok egy 16/f van szó.. Aki most már visszahúzódóbb típus lett miután annyit csalódott a lányokban(kapcsolatban)nagyon kedves fiú és sokat jelentünk egymással mi az amivel letudnám venni a lábáról aranyos dolgokra gondolok..

Perverz dolgoktól kíméljetek.. Köszi =)


2010. febr. 23. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
szívlapáttal
2010. febr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
kipucolod a cipőjét
2010. febr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

főzz neki azt minden fiú szereti vagy süss sütit

rajzol neki valamit

tartsatok a kedvenc filmjeiből maraton az egyik este

2010. febr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
beszélj vele oyasmiről amiket szeret,ha unod akkor is hallgasd érdeklődéssel,bólogass figyelj járj utána mi ahobbija,menjetek együtt korizni,stb..a beszélgetés fontos,ha látja hogy jó hallgatóság vagy nem kürtölöd szét a dolgait,és beszélsz vele...megnyílik neked,és bármi kialakulhat.kedveskedés pl,ha sütsz neki.a pasik szívéhez a hasukon át vezet az út(nameg a farkukon de azt még te ne)imádják ha egy lány házias,ápolt és rendes...18/L
2010. febr. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

egyszer kaptam egy nagy szendvicset, arra mai napig olyan jó visszaemlékezni, pedig biztosan volt 10 éve... :)

25/f

2010. febr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szopás bő nyállal...
2010. febr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én egy olyan barátnőt szeretnék, akivel bármiről tudok beszélgetni, nincs tabu. Ha sokáig tudok vele beszélgetni és szép is, és látom, hogy bejövök neki, akkor "ráhajtok".
2010. febr. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hasonlóan gondolom, mint az előző hozzászóló. Annyival egészíteném ki, hogy a szemkontaktus, a testbeszéd számomra fontos, hogy meglegyen, ebből le lehet vonni olyan következtetéseket, hogy tetszem neki, így tudom, hogy van esélyem nála és a többi már megy magától.
2010. febr. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1. cselgánccsal

2. lapáttal

3. vidd a jégre

több ötletem most nincs:(

2010. febr. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Tudd meg mit szeret,járj utána annak a dolognak,és egyszer valahogy hozd fel a témát és beszélgess el vele arrol
2015. aug. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!